Wpis z mikrobloga

Typów na piłeczkę dziś cała masa, dlatego my bierzemy pod lupę siatkówkę. Analizy naszego moderatora Kacpra ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bukmacherka #plusliga #siatkowka

Kędzierzyn Koźle - Warszawa: Huber powyżej 8.5 pkt (1.75)
Huber pokazuje się na razie z bardzo dobrej strony. Gra swietnie w bloku i pomaga w ataku. O ile z Radomiem w 3 setach zdobył 9 punktów, a z Lublinem 13 w 2 setach, zapisując na swoim koncie az 6 bloków. Dzisiejsze spotkanie jest z potencjałem na więcej niż 3 sety. Warszawa gra niespodziewanie bardzo dobrze i na pewno postawi opór wicemistrzom polski. Huber jest w formie, gra najpewniej z środkowych których zobaczymy dzisiaj na boisku (Nowakowski, Wrona, Smith). Uważam, że 9 punktów to dla niego pikuś.

Czarni Radom - Trefl Gdańsk: Lipiński więcej punktów od Wlazłego (1.7)
Lipiński utrzymuje zdecydowanie forme ubiegłego sezonu. Gra bardzo dobrze, mimo tego, że jest ostrzeliwany zagrywkami. Wlazły ma swoje lata. Osiągnięć nikt mu juz nie zabierze, jednak wiek robi swoje i to powoli widać. W tym sezonie Sasak będzie wchodził jeszcze częsciej niż Mario. Średni mecz z Lubinem po stronie Mariusza i bardzo dobry Lipy. Myślę, że w przeciągu tygodnia dystrybucja Kampy oraz forma obu zawodników znacząco się nie zmieni, tymbardziej, że po drugiej stronie siatki jedna z najsłabszych drużyn tego sezonu.

AZS Stal Nysa - Asseco Resovia: M'Baye poniżej 6.5 pkt (1.77)
Na zakończenie Mbaye, który kolejny sezon jest "pomocnikiem" w drużynie. Punktów on nie zdobywa za dużo, ale robi wiele innych rzeczy. Utrudnia zagrywką, wyblokowywuje piłki. Nie jest to na pewno jedna z pierwszych opcji Komendy. Uruchamia go tylko przy dobrym przyjęciu, albo komfortowej sytuacji na boisku (przewaga kilku punktów) ,a takiej dzisiaj może nie być.

Po więcej możecie wpadać tutaj :)
  • 7
@betekipa: chodzi o to ze w piłce jest bardziej pewne kto jest faworytem, kto ma większą szansę patrząc na umiejętności poszczególnych zawodników ich formę itp. a w siatce tylko skaczesz jak debil i machasz łapami i zawsze na farcie coś wpadnie . Chodzi tylko o to że koszykówka piłka ręczna siatkówka są bardziej loteryjne jak dla mnie.