Wpis z mikrobloga

Hej.

Od jakiegoś czasu uczę się programowania #java i napisałem swój pierwszy program (na własne potrzeby, gdyż nie znalazłem alternatywy w necie). Może komuś się przyda.

Program ten sprawdza wszystkie posiadane gry na #steam i wypluwa posortowaną listę według kolejności liczby obecnie grających osób. Stworzyłem go, gdyż mam dużo gier na Steamie i czasami nie mam pomysłu, w co zagrać, a nie chcę tracić czasu na instalowanie martwych gier. Jednocześnie sprawdzanie każdej gry pojedynczo na https://steamcharts.com/ mija się z celem.

https://github.com/mido830/regis/releases
Kliko - Hej.

Od jakiegoś czasu uczę się programowania #java i napisałem swój pierw...

źródło: comment_1634976691tr3U0MGKDUgyJllAsRBV88.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kliko: coś nie działa


@moartq: Problem w tym, że aplikacja została skompilowana z użyciem nowszej wersji niż masz JRE na swoim komputerze. Zainstaluj nowsze JRE. Oczywiście może być z tym problem, bo oracle/openjdk nie oferuje JRE powyżej Java 8 :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@draxgar:

Zainstaluj nowsze JRE. Oczywiście może być z tym problem, bo oracle/openjdk nie oferuje JRE powyżej Java 8 :)


Czyli dlatego po zainstalowaniu najnowszego JRE ten błąd dalej wyskakuje i dopiero instalacja JDK
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@draxgar:
A no właśnie coś wcześniej wyguglowałem na ten temat, ale jak szukałem info jak to wygląda z mavenem to mało było informacji, jakby mało kto tego używał, więc porzuciłem temat
  • Odpowiedz
@Kliko:
- .idea się nie commituje. Wrzucasz takie rzeczy do .gitignore. Tak samo jak konfigurację projektu: *.iml, *.iws, *.ipr. Konfiguracja IDE jest jak majtki: każdy ma swoje.
- URL do profilu steam raczej się nie zmienia, nie lepiej wrzucić do konfiguracji/properties a userowi kazać tylko podać steam login ?
- brak pakietów. To mało profesjonalne ( _)
- brak testów.
- nie widziałem jeszcze, albo nie kojarzę bym
  • Odpowiedz
@Ostrzewtlumie: To pewnie z powodu tworzenia w #!$%@?ę wątków. Pracuję nad poprawkami, ale mało czasu wolnego bo praca.

Co do linku do profilu Steam to format /profiles/ciąg_liczb jest domyślny, póki nie ustawisz sobie niestandardowy. Mój program działa w obu wariantach.
  • Odpowiedz