Wpis z mikrobloga

Przenoszę numer do Orange na kartę. W salonie powiedzieli mi że z piątku na sobotę dostanę SMS i deaktywuja Stara kartę a aktywują nową. No i nic nie dostałem.

Miałem coś jeszcze zrobić? Bo pani mi nic nie powiedziała.
#orange #gsm #telefony
  • 17
@wewerwe-sdfsdfsdf: a w piątek dostałeś smsa kiedy będzie przeniesienie? Chyba każdy operator takie cos wysyła. Jak nie było to przeniesienie pewnie będzie dopiero z niedzieli na poniedziałek. obecny operator musi zwolnić numer. Jak działa dalej to nie da się przenieść. Jak już jest wyłączony stary i nowy nie działa to inna sprawa.
@wewerwe-sdfsdfsdf: no chyba że kobieta się pomyliła przy zaznaczaniu danych i wpisała że przeniesienie ma być nie w ciągu doby tylko za ileś dni. Jeśli z niedzieli na poniedziałek nie będzie przeniesienia to można się spytać na infolinii nowego operatora co tam mają zaznaczone. Chyba by powiedzieli xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wewerwe-sdfsdfsdf: we wtorek i nie przeniesione? Osobiście to bym zadzwonił na infolinię Orange i spytał się na jaki dzień jest zaplanowane przeniesienie. Coś tak kobieta pokrecila xD
I dlatego nie pracuję już z klientami... dzieciaki przychodzą, numery przenoszą i nie słuchają co się do nich mówi, później wypisują w internetach olaboga hurr durr a wystarczy słuchać....
@Ramone: podobnie miałem z przeniesieniem do orencz na kartę, z jakiegoś powodu po przeniesieniu mój numer nie był aktywny a smsem nie mogłem aktywować, zadzwoniłem na infolinię i pomogli ale przez pół dnia nikt nie mógł się do mnie dodzwonić

mimo tego i tak sieć polecam, mam dosłownie setki GB do wykorzystania a sygnał jest niezly tutaj