Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Warto się przenieść z #csgo na #valorant? Jak wygląda to pod względem wymagań sprzętowych, kupiłem budżetowego pc pod cs i przestałem graćXD a nie chce mi się znowu #!$%@? na granie w niecałych 60fps na minimalnych. Jakieś filmiki dla noobow jak poustawiać wszystko pod siebie, plus jakieś tipy gameplayowe? Jest jakiś wykopowy discord gdzie można znaleźć kogoś do wspólnej gierki?
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bear2112: discorda nie ma (sam kminiłem założyć ale totalnie go nie ogarniam xD), jakbyś chciał to możemy popykać. Jak przesiadłem się na początku z cs:go na valorant to super mi się gralo

Ogólnie dużo więcej noobow, najwyższą ranga tutaj w ogóle nie ma porównania do globala. Ważne aby grać tak jak do tego jest przystosowana dana klasa nie ma co rushować wroga healerem ;D
  • Odpowiedz
@bear2112: ja to grałem w valoranta dopóki nie otworzyli polskich serwerów, pierwsza gra jaką zagrałem na polskim serwerze była z 10 Polakami, od razu dwóch typów z mojej drużyny zaczęła się kłócić, od tego momentu nie grałem w żadnego fpsa multiplayer XD, ale generalnie to od csa prawie się nie różni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bear2112: tak samo toksyczni ludzie jak w csie, dla mnie na przykład nie zrozumiałe, że na wyższych rangach nie można grać z kumplami
  • Odpowiedz
@bear2112: sam przesiadlem sie z csgo na valo i nie zaluje, mimo ze valo na poczatku trudne do ogarniecia ale kilka godzin i mniej wiecej wiesz co dany agent robi itd, najlepiej skupic sie na dwoch konkretnych postaciach i ogarniac nimi skille bo w tej grze nie wystarczy sam aim, co do samego strzelania mam wrazenie ze jest bardziej plynne(?) niz w csie, chociaz mechaniki typu ze 1 kula jest randomowa
  • Odpowiedz
@bear2112: a no i co do skinow nie ma mozliwosci wymiany z innymi graczami, z gory masz narzucona cene przez riot tak jak w lolu

ale sam kupilem konto z tureckiego regionu za 400zl ze skinami o wartosci 1.5k + konto zalozone na tureckim regionie ma tansze punkty w stosunku do innych panstw a na serwerach grasz tych samych co inni nie tak jak w lolu ze to zupelnie inny region(
  • Odpowiedz