Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 47
732 723 + 10 + 10 + 4 + 1 + 4 + 9 + 25 + 10 + 10 + 4 + 4 + 10 + 11 + 10 = 732 845

11 dni nudnego kręcenia po mieście, często w deszczu, zimnie, wichurze obalającej mosty i jesiennym syfie, a ponieważ obydwa moje rowery odwiedziły w tym czasie serwis, to zdarzyło mi się nawet dwa razy przejechać na wypożyczonym rowerze miejskim. W tych jakże nieciekawych okolicznościach w ostatnią sobotę wpadło mi 7000 km, czyli dokładnie tyle, ile planowałam w sumie wykręcić w tym roku. :)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub

Skrypt | Statystyki
ZgnilaZielonka - 732 723 + 10 + 10 + 4 + 1 + 4 + 9 + 25 + 10 + 10 + 4 + 4 + 10 + 11 +...

źródło: comment_1634912537l7hGpOxRsdrDOwDEE4A4pH.jpg

Pobierz
  • 19
@ZgnilaZielonka: Czemu ja tam nie widzę spd i skarpet? xD Mi by kostki przegwizdało xD

w ostatnią sobotę wpadło mi 7000 km, czyli dokładnie tyle, ile planowałam w sumie wykręcić w tym roku. :)


To tyko pogratulować, ja nie planowałem ile przejadę ale też mi tyle wybiło xD
Byleby kręcić dalej xD
@sanglier: Lumintop B01, uchwyt był w zestawie. Jak nie wozisz zapasowego ogniwa, to z tą latarką może Ci się przytrafić dokładnie to samo. Już dwa razy wracałam po ciemku. Tyle dobrego, że nie całkiem się wyłącza, tylko przechodzi w tryb 10% mocy, więc nic mnie nie jebło na drodze. ;)
raz mi z tego czegoś telefon wypadł


@rosso_corsa: ja miałem podobny to się złamał i na zjeździe poleciał do zarośniętego rowu. Stresa miałem niezłego, bo to służbowy był. Pal licho, że rozwaliłem, ale ze zgubionego to już ciężko byłoby się wytłumaczyć. Na szczęście po jakimś czasie go znalazłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZgnilaZielonka: ja nawet diody nie widzę bo mam latarkę poniżej nawigacji, więc zdarzyło mi się zdziwienie że jakoś ciemniej nagle przed oczkami xD
Ja wybrałem opcję z wożeniem drugiego paluszka w kieszeni koszulki bo jeżdżę tak do 4h, ale wrzucenie do torby rowerowej zawczasu powerbanka i można latać do rana