Wpis z mikrobloga

@TestoDepot: To jest jeszcze #!$%@?. Poczytaj sobie opinie szwagrów o Aisha Milf z gliwic . #!$%@? podobno ciągnie niesamowicie po czym robi rimming. Później namawia szwagrów na sex bez gumy mówiąc - zaufajmy sobie XD wielu zaufało i skończyło z rzeżączką XDD
  • Odpowiedz
@TestoDepot: znałem gościa (taki osiedlowy żulik) co po każdej wypłacie jechał do agencji. Zawsze przed wyjściem leciał do domu myć nogi w misce żeby mu nie #!$%@?ły jak zdejmie buty xDDD

Po takim gościu można sobie wyobrazić obraz połowy klientów takich pań. xDD
Jak to mówią podaż tworzy popyt.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TestoDepot: To jest jeszcze #!$%@?. Poczytaj sobie opinie szwagrów o Aisha Milf z gliwic . #!$%@? podobno ciągnie niesamowicie po czym robi rimming. Później namawia szwagrów na sex bez gumy mówiąc - zaufajmy sobie XD wielu zaufało i skończyło z rzeżączką XDD


@agent733: kilka lat temu była też głośna sprawa roksy, co w gratisie oferowała klientom anal bez gumy. Podobno tak go lubiła, że nie śmiała brać za to pieniędzy.
cezeterson - > @TestoDepot: To jest jeszcze #!$%@?. Poczytaj sobie opinie szwagrów o ...

źródło: comment_1634933352al01Od6oLwp6luXWiWLg5q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@TestoDepot: znałem gościa (taki osiedlowy żulik) co po każdej wypłacie jechał do agencji. Zawsze przed wyjściem leciał do domu myć nogi w misce żeby mu nie #!$%@?ły jak zdejmie buty xDDD


Po takim gościu można sobie wyobrazić obraz połowy klientów takich pań. xDD

Jak to mówią podaż tworzy popyt.( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dawid131: #!$%@? popłakałem się ze śmiechu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@login-jest-zajety: żeby było śmieszniej to jego wypłata leciała na matki konto (żeby nie przepił wszystkiego). Nie wiem co jej gadał po wypłacie żeby mu dała stówę czy dwie na #!$%@? xD
  • Odpowiedz