Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daeun: Co to właśnie za wersja kupiłem taka ale nie było czasu czytać jak się pojawiła okazja.@burbonek7: Mnie się wtedy nie chciało kupić wtedy..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@daeun: nie, jak jest b chassis to jest napisane na aukcji.

Ciesze się, że już z głowy, juz mi się nudziło wieczne odświeżanie. Zobaczyłam jak bylam w podróży, mowie ze zamowie od razu bo zanim dojadę do domu to pewnie już zniknie i sie nie pomyliłam, juz nie było po 10m znowu xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tasanga: wolalabym inna skoro już musialam jakas kupić :p ale ostatnio praktycznie nie było interesujących mnie zestawow więc już nie marudziłam ( ͡º ͜ʖ͡º) Got dokupie osobno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tasanga: i co, juz wszystko skończone? Ja czekając na konsole kupilam lacznie 12 tytułów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) juz nie mogę się doczekać aż zaczne ogrywać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrPickles: tu masz lepsze xD
11 osób kupiło bo się #!$%@? pustkami na półkach xD

A tak serio to wchodziłeś ostatnio na jakies strony elektromarketow? Od tygodni ciężko dostać cokolwiek bo po prostu nie ma zestawów, co jakiś czas rzuca kilka sztuk i trzeba być przyklejonym do strony zeby nie przegapic. Na ten konkretny czekalam ponad miesiąc (z padami tych samych kolorów bo wszędzie wciskali czarny albo czerwony) , a aukcja
Pobierz
źródło: comment_1634946068evj5NHKfGvulvcAFMTAJKo.jpg