Wpis z mikrobloga

@vvit0: a co z nonladderem gdzie będą klasyczne reguły? Zrobi się też śmietnikiem jak stary non-ladder?

Bo jeśli tak to znaczy że obecny świat to jest ostatnia okazja zagrać w normalnych warunkach w "klasyczne" d2 na multi :(
@-PPP-: można tylko zgadywać, więc zgaduję że non-ladder pozostanie klasyczny, a ladder będzie miał co sezon nowy content i różnorakie atrakcje, podobnie jak D3 czy inne PoE
@vvit0: ale wiesz jak wyglądał non-ladder przed remasterem?

po prostu d2 już nigdy nie będzie takie samo :P

miał być remaster + QoL, będzie już trochę reboot

(poza binarką legacy ofc)
@-PPP-: przez 20 lat grałem w D2LOD tylko offline, bo nigdy nie znalazłem chęci by pograć online. Dedukuję, że ladder i non-ladder były takie same, poza słowami runicznymi, które były tylko dostępne dla laddera a reset laddera resetował stawkę i nie dodawał nowego contentu?
@vvit0: tzn no może tu ja się mylę, ale z tego co rozumiem stary non-ladder zawierał cały stary content poprzednich ladderów? więc był ni mniej ni więcej śmietnikiem, jakie konsekwencje to miało dla gameplayu jak chciało się normalnie cieszyć MP w D2 to raczej na pewno nie non-ladder, bo to z definicji było unplayable w normalny sposób

jak bery leżą na ziemi bo tyle ich już jest to co to za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@-PPP-: też grałem tylko singla więc przy okazji dopytam - co ze słowami runicznymi tylko ladderowymi, kiedy postać zz nimi przechodzi na nonladder?