Wpis z mikrobloga

@vargemp swoją drogą to pierwsze zdziwienie - APC Sour pachnie ładnie wiśniami a nie kwasem - zapach bardzo podobny do adbl snowball, t&r zapach chemiczny nie uciążliwy ale przebija się tam gdzieś pomarańcza, podobnie t&g czuć bardziej alko + pomarańcze niż chamski rozpuch jak to zwykle bywa.
@vlodek2532: Masz gdzieś wpis o sprzątaniu wnętrza auta? Mam na myśli zwykłe ścieranie kurzu.
Mam problem z tym, że wycieram mikrofibrą zakurzoną konsolę środkową i nie mam czym później psiknąć, bo plak zbyt tłusty, sprzęty od Kajto też takie sobie są. Chciałbym, żeby powierzchnia była antystatyczna, ale żeby można było śmiało guziki/ekrany też tym przecierać.
@OrzechowyDzem musisz się przyjrzeć środkom typu interior cleaner jeśli nie chcesz zabezpieczenia tylko później dressing lub interior quick detailer jeśli chcesz all in one. Środki do kokpitu w aerozolu typu Plak to nabłyszczanie przez natłuszczanie a tym samym większe zbieranie kurzu.

Wpis będzie ale na razie pisze większy wpis o quick detailerach i quick waxach
@OrzechowyDzem no to interior quick detailery. Od tenzi detailer kokpit mat, przez adbl iqd po gyeon iqd (nie pamiętam dokładnej nazwy geyona).

Ten carlab interior cleaner ze zdjęcia jest właśnie takim iqd - bardzo dobry środek i ładnie pachnie brzoskwiniami.