Wpis z mikrobloga

@BomBom: no jak masz iq 10 to masz problem ze zrozumieniem. ty dostaniesz bana za przelewanie klonowanego golda, a ci co otrzymaja najzwyczajniej go straca.
  • Odpowiedz
To jest wszystko zapisane na serwerze, kazdy ruch.


@Voltix: Toś d-----ł, wszystko jest zapisywane.
Bo Amazon ma pewnie miliardy petabajtów na zapisywanie każdej transakcji w grze i każdego kroku pojedynczego gracza z ponad 900k
  • Odpowiedz
@Voltix: siebie pytasz?
Gra MMO która śledzi handel między graczami.

D-------ś nieźle, ŻADNA gra nie śledzi handlu geniuszu.
Nie ma po co, nie ma sensu i nikt tego nie implementuje do gier.

Uroiłeś sobie coś jak fanatyk płaskiej ziemi.
  • Odpowiedz
@Lufpy: powtarzasz sie i dalej nie masz o niczym pojecia, ale cos tam chcesz zabmiec madrzem, co wychodzi bardzo komicznie. Rob z sb dalej posmiewisko xDDDD petarabajty danych xDDDDD leze na podlodze ze smiechu

Gold jest glowna waluta w grze i na nim siedzi. w wowie sledza i cofaja kupiony gold xD
  • Odpowiedz
@Voltix: Prawie milion użytkowników, dziennie przeprowadzam (ja) około 15 transkacji handlowych żeby ominąć podatek w sklepie

CO NAJMNIEJ 15 ukończonych opcji handlu mam
Więc licz mniej, że masz 10 milionów osób co handlują dziennie.

Pomnóż to sobie przez ilość dni od premiery i wtedy
  • Odpowiedz
@Voltix: niezły dzban z ciebie, skoro myślisz że to jest zapisywane.

Na serwerach od tygodni szaleją sprzedawcy golda i tylko bana na konto dostaje ten co sprzedaje ale jakiś random z łykopu dla pelikanów się nabiera, że banują wszystkich :D

Napisz coś jeszcze genialnego bo przestałem się już z ciebie śmiać
  • Odpowiedz
@Lufpy: Chyba zrozumiales, ze zrobiles z sb debila i zmieniasz taktyke xDDDDDD Dzieki za poprawienie humoru.

Ogolnie tez masz problem z czytaniem. Nie dosc, ze zielonka, to jeszcze bez mozgu. Wracaj grac w metina, bo cie ta gra przerasta.
  • Odpowiedz