Wpis z mikrobloga

Wstałem, założyłem jednego z paru Rolexów, zabrałem iPhone 13 pro, wypiłem kawę z Starbucks. Następnie wsiadłem w audi S6 i pojechałem rozwijać swój biznes, i tak sobie pomyślałem o człowieku z gór, bobalakach i latexach jakie mają piękne życie. Taki Sławomir siedzi patrzy sobie w kamerki w międzyczasie powącha gacie majora, inni pobiorą social z UK wbija na wykop i będą spamować jaki to Olgierdano jest zły itd. Taki Rafałek (ekolog+weganin) zaraz odpali swojego mercedesa bez DPF w dieselu bez OC ze zbita lampa, usłużnie pojedzie wsiąść psychicznie chorego knura żeby zawieść go do normalnych ludzi, narobić wstydu licząc na to że po drodze się nie zesra, może później obiadek i wyjadanie babki ze skwarkami lub grochówki (kiełbasę podobno omija) A później to już tylko z górki, sklep zdjęcia gazet, grzebanie w śmietniku po fanty, wykop YT komentarze i przeklejanie pomagasz czy hejtujesz. I to jest prawdziwe życie ! Nie dajcie się zwieść fałszywej narracji świata tylko LaTeX armia. I dziękuję za tą wypowiedzi #kononowicz #mexicano #patostreamy
  • 11
@knowakazerty: O chollera, to w takie wichury jak wczoraj fajnie się musi spać, tak przygodowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Weź spróbuj i zdaje relacje na YT. Kurde jeszcze jak nie masz zębów i mieszkasz na krzywy ryj u konkubiny to mozesz rozwalić YT.