Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike: Kiedyś byłeś mi całkowicie obojętny, od czasu kiedy publicznie przyznałeś że celowo działasz na szkodę naszego kraju w którym żyjemy to jesteś moim wrogiem, właściwie poprawnie by było żebyś był wrogiem wszystkich
  • Odpowiedz
Kiedyś byłeś mi całkowicie obojętny, od czasu kiedy publicznie przyznałeś że celowo działasz na szkodę naszego kraju w którym żyjemy to jesteś moim wrogiem, właściwie poprawnie by było żebyś był wrogiem wszystkich


@Kroledyp: Ciekawe kiedy? Dlaczego kłamiesz publicznie na mój temat? Skoro jestem ci całkowicie obojętny dlaczego nonstop do mnie piszesz? Dla twojej wiadomości: Aktywnie działam na rzecz Polski. Na początku pandemii pomogłem wyeksportować do kraju kilkadziesiąt milionów masek i
  • Odpowiedz
A co ty zrobiłeś dla kraju?


@LuckyStrike: Przyczynie się do wsadzenia ciebie do pierdla za aktywne pośrednictwo przy sprzedaży tajemnic państwowych, btw takich handlarzyn gówna z chin są tysiące na ali i allegro więc to nie jest działanie na rzecz Polski tylko zwykły handel
  • Odpowiedz
btw takich handlarzyn gówna z chin są tysiące na ali i allegro więc to nie jest działanie na rzecz Polski tylko zwykły handel


@Kroledyp: eksportowałem do szpitali a nie na allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przyczynie się do wsadzenia ciebie do pierdla za aktywne pośrednictwo przy sprzedaży tajemnic państwowych


i tak się tu żyje na tym wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz