Wpis z mikrobloga

@Tamerlan: w takim razie po co jest czarna lista? Hm? Nie podobają ci się czyjeś treści? No to po co je przeglądasz? Jesteś masochistą? A co do chamstwa - skoro tak bardzo jest ci ono w absmak to usuń konto albowiem nie od dziś wiadomo, że chamów wszędzie pełno, zwłaszcza w internecie. Po skasowaniu konta możesz wypieprzyć komputer przez okno albo oddać biednym.
w takim razie po co jest czarna lista? Hm? Nie podobają ci się czyjeś treści? No to po co je przeglądasz? Jesteś masochistą? A co do chamstwa - skoro tak bardzo jest ci ono w absmak to usuń konto albowiem nie od dziś wiadomo, że chamów wszędzie pełno, zwłaszcza w internecie. Po skasowaniu konta możesz wypieprzyć komputer przez okno albo oddać biednym.


@daimos: Skoro lubisz jak ktoś cię obraża publicznie -
hahaha, czyli jesteś lewacką ...? ;)


@daimos: Czy to, że ktoś tak o mnie napisze czyni mnie tym czymś? Nie. Ale cenię swoje dobre imię i tzw dobra osobiste. Ponadto wykop.pl ma pewien regulamin ktory@romo86 zobowiązał się przestrzegać. Nie podoba się - to usuńcie konta.

wiem, stąd taka a nie inna propozycja.


@daimos: To działaj. Ja na swoj komputer zapracowalem i nie zamierzam się dzielić
@Tamerlan: śmieszne jest to usuwanie tych obrazków - świadczy o zgłaszającym i usuwającym. Co do dóbr osobistych i dobrego imienia - chodzi ci o nick? Przecież nazwiska nie podajesz, swojego adresu, zdjęcia i innych danych również a zatem chodzi tylko o nick? ;D MEH
@Threepwood: uogólnianie to zabieg skrajnie prymitywny dowodzący o intelektualnej impotencji. Twojej.

@Tamerlan: teść mnie wychowywał? Generalnie nie widzę niczego złego w tym, że pracuje tam gdzie pracuje - lepiej tak, niżby miał brać pieniądze z opieki i narzekać, że mu mało i każdy powinien mu dawać.
@Ginden: śmieszy mnie takie pieprzenie. Zestawianie mojego teścia z przestępcami z mafii to cios poniżej pasa, który dowodzi, że sam jesteś cham i prostak - bo tylko osobnik o takich cechach skory jest do używania tego typu prymitywnych uogólnień.

@Threepwood: robienie szamba = prezentowanie swojego zdania, tak?
teść mnie wychowywał? Generalnie nie widzę niczego złego w tym, że pracuje tam gdzie pracuje - lepiej tak, niżby miał brać pieniądze z opieki i narzekać, że mu mało i każdy powinien mu dawać.


@daimos: Praca na państwowej posadzie wg większości wykopkow jest jeszcze gorsza.

robienie szamba = prezentowanie swojego zdania, tak?


@daimos: a bany za niewinność? Ja sobie nie życzę pomawiania mojej osoby i zgodnie z regulaminem chamskie odzywki
@Ginden: jeśli uważasz, że jest to instytucja przestępcza to zgłoś to do prokuratury. Jeśli nie to skończ pieprzyć i porównywać mojego teścia do ludzi najgorszego sortu. Żądam przeprosin albo sprawę zgłoszę do administracji - nie będzie mi tu jakiś cham imputował, że mój teść to przestępca!

@Tamerlan:

Praca na państwowej posadzie wg większości wykopkow jest jeszcze gorsza.


Większość wykopków nie ma zielonego pojęcia o realiach a ponadto ich zdanie niewiele
W takim razie zgłoś wpisy tych, którzy zestawiają mojego teścia z mafią i przestępczością zorganizowaną - uważam, że to skrajne chamstwo i pokaz intelektualnej impotencji by pomawiać w taki sposób uczciwego człowieka. Jeśli te wpisy nie zostaną usunięte to będzie to jaskrawy przykład tego, że na wypoku są równi i równiejsi.


@daimos: Przykro mi, ale jeśli Cię to uraziło musisz zgłosić to sam.
@Tamerlan: pisałeś, że nie tolerujesz chamstwa (kilka wpisów wyżej) a właśnie "chamstwem" można nazwać pomawianie kogoś. Możesz zgłosić jako "inne" i dopisać, że chodzi o chamskie i prymitywne pomawianie człowieka.
Proszę, komentarz usunięty a bana nie ma? Ciekawe dlaczego?! Rozumiem, że mogę o czyichś rodzicach napisać, że to przestępcy i jedyną karą jaka mnie spotka to usunięcie komentarza?
pisałeś, że nie tolerujesz chamstwa (kilka wpisów wyżej) a właśnie "chamstwem" można nazwać pomawianie kogoś. Możesz zgłosić jako "inne" i dopisać, że chodzi o chamskie i prymitywne pomawianie człowieka.


@daimos: Ale czego nie rozumiesz w tym co Ci napisałem? Administracja odrzuci moje zgłoszenie, bo nie mnie to personalnie dotyka. Ty musisz to zgłosić albo osoba upoważniona. I btw. skoro uwazasz ze nazywanie mnie lewacką kur.. jest spoko, ale jak ktoś Cię