Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike: ja Cię zgłosiłem bo tag zaśmiecasz, tego co ma w profilowym tego gostka z alternatyw też trzeba będzie ogarnąć. Jeszcze miesiąc temu było bardziej konkretnie na tagu teraz same gówno
  • Odpowiedz
tego co ma w profilowym tego gostka z alternatyw

@Silverhand: a to on dalej tu spamuje? wrzuciłem go na czarno i zdążyłem o nim zapomnieć :)
dziwne, że mody tak zlewają przypadki spamowania. Gość był na pewno zgłaszany wielokrotnie i przez wielu użytkowników - ja zgłaszałem go aż zabrakło mi cierpliwości i wrzuciłem na czarno.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike Miło, ze poinformowałeś nas o istnieniu Twojego kanału, ale to jest tag dotyczący innego uniwersum, więc załóż swój tag i popracuj nad pozyskaniem ruchu.
To że znasz Łysego i wypowiadasz się na temat jego uniwersum nie upoważnia cię do spamowania tutaj treściami kompletnie niezwiązanymi z tematem. Musimy trzymać się jakichś zasad, bo niedługo ludzie zaczną ty wrzucać reklamy ganrków i pościeli z wielbłądziej wełny.
  • Odpowiedz
@jaacek: Uprzejmie informuje że występowałem na filmach u Adama a on u mnie na kanale. Na ten moment cierpimy rozłąkę ze względu na zamknięte granice ale to wkrótce się zmieni. Po drugie Prezes czyli twórca tego tagu osobiście upoważnił mnie do pisania tu czegokolwiek ma dusza zapragnie.
  • Odpowiedz