Wpis z mikrobloga

#fm13 #footballmanager #fm14

http://www.cmrev.com/artykuly/czytaj/Football-Manager-2014-_-beta-test.html

Ale poziom trudności to nie wszystko, czym zaskoczyła mnie nasza liga. Oto bowiem Ruch Chorzów zostaje Mistrzem Polski, zgarnia komplet punktów w pierwszych 8 kolejkach, potykając się dopiero na mnie. Rundę zasadniczą kończy z 10 oczkami przewagi nad drugim zespołem. W międzyczasie Legia gładko awansuje do Ligi Mistrzów, by w kolejnym meczu ligowym zebrać szóstkę do zera od Piasta. Pierwszym zwolnionym trenerem zostaje dzisiejszy kandydat na selekcjonera Adam Nawałka, drugim – Jan Urban, po nich z karuzeli wypadają Rumak i Smuda. Wisła Kraków spada z ostatniego miejsca w lidze (!), nie odnosząc zwycięstwa w żadnej z pierwszych dziesięciu kolejek. W grupie spadkowej lądują także: Legia i Lech (!!), Górnik, Lechia, Pogoń, Jaga, Podbeskidzie. Wypożyczony do Bielska-Białej Michał Żyro zostaje najlepszym asystentem i Piłkarzem Sezonu (!!!), a nagrodę dla Piłkarza Roku odbiera Sylwester Patejuk (!!!!). Koronę Króla Strzelców zdobywa Grzegorz Kuświk i może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby podobnie jak Robert Demjan zanotował 14 trafień, a nie prawie dwa razy tyle.
  • 1
  • Odpowiedz