Wpis z mikrobloga

Pytanko: jak radzicie sobie z obiciami auta... chodzi mi o odpryski lakieru etc.

Mam leasing na auto. od kwietnia... 10 000 najechane... ale na samochodzie już są odpryski lakieru... dzisiaj dostałem kamieniem na drodze od robotników remontujących jezdnię. A więc odprysk na drzwiach. Leasing jest operacyjny, auto chcę sobie zostawić... wszyscy mówią aby nie ruszać i olać. Z drugiej strony wkurza mnie estetyka, ceramiką nie kryłem, folią nie obkleiłem. Sam jestem sobie winien. Odprysk po robotnikach ponoć miasto pokryje, jeżeli przedstawię fakturę. I tu pytanie robić czy nie robić.

Zakładam, że będę robił, pewnie drzwi będą lakierowane. Ale chcę poznać opinię waszą...

#leasing
  • 10
via Android
  • 0
@MilionoweMultikonto bardziej mnie interesuje co wy robicie w takich sytuacjach. A nie opinia. Czasu nie stracę bo to tylko wymiana mailingowa. Zgłoszenie, faktura i po zawodach. Chyba. Ale mimo wszystko dzięki za odpowiedź
@yaotzin: ja robie a AC takie rzeczy pod warunkiem ze faktycznie potrzebne bedzie lakierowanie. Czasami do obcierek od np. cudzych drzwi wystarczy polerka.

Po to place AC zeby z niego korzystac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yaotzin: zależy do czego to auto, jeżeli ma pełnić funkcje reprezentacyjne to trzeba to zrobić, a jak się nie przejmujesz co inni powiedzą i to dla Ciebie tylko narzędzie do zajechania to nie ma sensu.

Może to mieć znaczenie jeżeli będziesz musiał go sprzedać, wtedy każda ryska obniża wartość, więc jak możesz to naprawić za darmo to czemu nie