Wpis z mikrobloga

Witam, już od jakiegoś czasu mam u siebie na wsi przyłącze światłowodowe. Mam dylemat z jakiej firmy najlepiej opłaca się brać, interesuje mnie pakiet 300/300. Operatorzy, którzy są obecnie u mnie dostępni przedstawiam na zdjęciu. Z tego co patrzyłem najtaniej wychodzi Fiber media. Ma ktoś, ktoś poleca? W opcję wchodzi jeszcze UPC i INEA.
#swiatlowod #lubelskie #popc #internet #fiberhost
xgypsy - Witam, już od jakiegoś czasu mam u siebie na wsi przyłącze światłowodowe. Ma...

źródło: comment_1634827585r7m1XiIR0GZgWZEHUQH6mb.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xgypsy: Widzę POPC. Miałem ten sam dylemat. U mnie padło na UPC i 600/600 z tv. INEA jest głównym providerem całej sieci, choć ich sposoby "dotarcia" do klienta są mocno kontrowersyjne. Co do Fiber Media, to operator wydaje się być w porządku. Niebrandowane routery, prędkości czasem wyższe od zakładanych, dobry kontakt z BOKiem.
@xgypsy: INEA - najtańsi i to jest "ich" sieć, obsługa klienta jest dobra do momentu wyboru oferty, potem schodzi na psy. Jak zgłaszasz problem to weź czekaj po 0,5h na infolinii XD
Wybrałem T-mobile ale jeszcze mi nie zamontowali (planowo na 8 listopad >.> ) teraz mają jakąś promocje na 5msc za 1zł i dają WiFi Premium (kiedyś dawali zwykły ruter który trzeba było wymieniac bo za słaby, teraz niby ma
@krzywy_kanister: Zgadza się, ale pośrednik ma lepszy bat na Inea niż będąc bezpośrenio w Inea xd Bo ze swojego doświadczenia wiem że jeżeli chcesz zgłosić problem to kontakt z Inea jest trudny... chyba że zgłosisz się jako nowy to dzwonią sami w ciągu minuty XD
@kikut104: Okolice Chełma? Gdzie dokładniej, bo właśnie teraz lecą od Chełma do Czułczyc/Sawina i sam jestem ciekaw ile im z tym zejdzie bo 4 słupy ode mnie leci główna ale do domu już nie podciągnęli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xgypsy: R-H u mnie w lato jakos pomontowali te glowne kable na slupach a potem jezdzili od adresu do adresu i spawali kłębki kabli dla abonenta i zostawiali je na slipach. W listopadzie juz miakem podlaczenie i jak narazie zapierdziela to super 600/600 nie idzie lacza zapchac. Ogolnie tam gdzie wisi klebek cienkiego kabla swiatlowodowego tam jest mozliwosc podlaczenia.