Wpis z mikrobloga

@DailyPunch: A polskie jak się ogląda? Dla mnie spoko ale też rzadko te odcinki wychodzą, mogliby puścić cały sezon jak to Netflix robi

Hahahaha XD Widziałam może z dwa odcinki UK i niektóre były tak obrzydliwe, że jednak cieszę się, że ludzie noszą ubrania xD Ciężko się to ogląda do obiadu wolę coś innego xD
@Opportunist: mnie się polska edycja bardzo podoba. Szkoda, że jest tak mało odcinków, a np.dla porównania beznadziejnego 40kontra20 naprodukowali jak po*ebani.

Jeśli chodzi o Magię nagości to polską edycję jakoś źle się oglądało bo uczestnicy pieprzyli straszne głupoty, poza tym wydawali się skrępowani i ogólnie jacyś sztuczni. Pod tymi względami brytyjska jest fajniejsza, ale to też nie jest program na binge-watching
@DailyPunch: Zgadzam się z reszta ja się często z tb zgadzam xD 40 kontra 20 to była porażka xD

Wole nie oglądać polskiej bo się boje ze jeszcze kogoś znajomego zobaczę a nie chce xD nie jestem zwolenniczka wywalania wszystkiego na wierzch od razu xD ale podziwiam uczestników za odwagę lub głupotę ;)
@crazy_frog: mnie się podoba i uważam, że warto. Uczestnicy są przeważnie strasznie sympatyczni (póki co tylko jeden jest bucem), a jak są dramy to przeżywają na całego. Pada dużo śmiesznych tekstów. No i spodziewam się, że może być naprawdę ostra rywalizacja o księcia, a jak wiadomo dymy zawsze spoko.
Zgadzam się z @Opportunist, że lepiej poczekać aż będzie cały sezon bo to czekanie na odcinki co kilka dni jest męczące