Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty Napisze to znowu, bo nigdy dość: ATH bitcoina, to znaczy, że KAŻDY kto kupił BTC i nie #!$%@?ł sprawy jest dziś do przodu, może pierdylion procent, może kilkanaście w najgorszym przypadku, ale każdy zarobił. Niby oczywista oczywistość, ale nie do końca. Przy najbliższej korekcie znowu pojawi się milion wpisów o "ubranych na górce" i o tym, ze kupie jak spadnie. Otóż ubrani na górce górek z 17tego jak się wydawało, jeżeli przetrzymali do dzis mają ponad 3X do przodu, Ci którzy czekali i przeczekali mają ziobro. HODL i tyle.
#bitcoin
  • 16
@Obruni: ja nie wiem jak wy macie cierpliwość siedzieć na tych tagach.
Wejde, odezwe się pewnie z 5 razy dziennie i zamykam.
Od 4 lat przecież tutaj jest pisane to samo.

#!$%@? o tulipanach, #!$%@? o bańce, , przypowieść o taksówkarzu i fryzjerze mówiących o BTC i tak dalej

A teraz #!$%@? wie o co im chodzi, ale wypisują, że żeby zarobić na BTC trzeba mieć ich 10 czy tam 100.
@sillything: nie, nie 50%, jeśli będziesz miał takie podejście, to zawsze wtopisz. Jeśli chcesz zarobić, to musisz podbić swoje szanse. Jak? Kupowanie na ATH to zawsze ryzyko, a nawet głupota, ale wiesz co- pierwsze BTC kupowałem na ATH, i wszyscy, ale to wszyscy na tym tagu mi odradzali, bo na ATH się nie kupuje, to była wiosna 17tego i BTC był po 2k$- no kupiłem. Najlepszym rozwiązaniem jest kupowanie regularnie bez
@KeepCalm: hej, dwa miesiące bylem w afryce i raz, ze nie mialem czasu, dwa, ze czasem tam internet dowozili mi na rowerze, teraz mam ochotę pogadać z ludźmi, a w listopadzie wracam i znowu będzie to samo. Poza tym mam pootwierane pozycje, siedzę i patrze w wykresy, wiec dla zabicia czasu tworze posty.
@Obruni: czyli co bedzie rosl w nieskonczonosc?


@KurtCocaine: pewnie tak.
Większość aktywów będzie rosło w nieskończoność tak naprawdę, chociaż to duże uproszczenie.

I to w sumie jedyna przyszłość o jaką zwykły człowiek "powinien się" zakładać, bo na tym ma dużą szanse wyjsć najlepiej:
zakład o to, że bitcoin będzie rósł w nieskończoność.

Na tym polega HODL.

Oczywiście będą górki, dołki, hossy, bessy, ale jak zrobisz na wykresie wystarczająco duży zoom-out
@KurtCocaine: nie, nie w nieskończoność. Jest do dyspozycji teoretycznie 21m btc, realnie 15m. Zrób sam sobie zabawę- ocen ilu ludzi na świecie jest na tyle kumatych, żeby obracać btc, (ale to tez się zmieniło, bo np w Salwadorze można być niepiśmiennym i używać BTC dzięki apce rządowej ), ocen wg Ciebie ilu ludzi z Twojego otoczenia ma BTC, a ilu mogłoby, bądź będzie miało, wyznacz jakiś procent ( z dupy wzięty)