Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pierwszy dzień używania #tinder i to jakaś katastrofa jest. Cokolwiek chcesz zobaczyć/sprawdzić czy nawet dać więcej polubień - plac hajs.
Takie trochę #gorzkiezale po niedawnym rozstaniu z ponad 2 letniego związku

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61706388820612000add8cd8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jesli masz ileś tam lajków to w pierwszej kolejności wyświetlają ci się osoby, które cie zalajkowaly.Na tinderze nie masz czego szukać jedynie depresji.Ja majac 230 par na tinderze #!$%@? znalazłem.Laski sa tylko przez chwile zainteresowane póki nie pojawi sie ktos z lepszym tierem.Mialem spotkanie z jedną 5/10 ale widocznie jej tak wywindowalo ego od atencji spermiarzy, że mnie zghostowala po randce
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: nie musze sie spotkac osobiscie wystarczy ze jakis czas popisze i odrazu wszystko wychodzi na jaw:) nawet byly badania ,że facetą dating obniża samoocene a laską podnosi a te dane zreszta nie biorą sie znikąd.Sam zalozylem konto na tinderze jako becky to telefon kmi caly czas wibrowal od powiadomien i mialem taka "symulacje"jaka iloscia atencji laski sa obdarowywane.
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: codziennie pisze z nową laską z tindera/badoo a i tak do spotkania nie wychodzi przez ghosta co najwyzej poda insta albo ja je ghostuje, bo okazuje się,że albo jest sub5 mimo ze na zdjeciach to 7 albo niespodzianka w postaci dziecka.Trace jedynie niepotrzebnie czas.Aktualnie nie mogę znaleźć tego badania, ale zerknij na to,bo śmiało można dużo z tego wywnioskować łącząc te badania w całość.Przeciętny normik nie ma podjazdu na tindera.
http://www.reis.cis.es/REIS/PDF/REIS_159_07_ENGLISH1499424514902.pdf - Bycie nieatrakcyjnym zmniejsza szanse na posiadanie partnera u mężczyzn ale nie u kobiet.
https://www.gwern.net/docs/psychology/okcupid/yourlooksandyourinbox.html
https://books.google.pl/books?redir_esc=y&hl=pl&id=-xEcAwAAQBAJ&q=%22So+what%3F+Well,%22#v=onepage&q&f=false -Kobiety oceniają 80% mężczyzn jako poniżej przeciętnych.
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0272775719301104
http://ftp.iza.org/dp11933.pdf - Mężczyźni na tinderze lajkują 61% kobiecych profili, podczas gdy kobiety lajkują tylko 4.5%
  • Odpowiedz
@Wartortle: Nie wiem czemu, u mnie nie ma problemów by sie ustawić na spacer czy wbić do laski na chatę. Albo piszesz za póżno albo za wcześnie z tym spotkaniem albo masz pecha i jeszcze dużo takich lasek przerobisz.

Nawet jeśli jakieś lasce 5/10 odbiło od atencji i uważa sie za super modelkę to jest po prostu głupia o czym pisałem a głupiej laski nie chcesz prawda? Taka jest rzeczywistość
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: pisze z laskami na swoim tierze, wiec moze dlatego.Nie mowie, że nie ma tam normalnych lasek, ale zanim tam znajdziesz kogos wartościowego bedziesz musial na prawde sie napajacować i nie wiem czy to jest warte zachodu, bo na samoocenie tez sie to odbije.Przecietny normik tam bedzie skreślony z automatu za wygląd przez to, że laski chcą top 10 procent mezczyzn z tindera.Wiele lasek tam jest zepsutych a siedza po
  • Odpowiedz
@Wartortle: Na pewno duży przesiew trzeba zrobić. No mogą sobie chcieć 10% a jakoś pary na ulicach wyglądają normalnie a nie że 10% facetów jest w związkach. Są i szukające ons i związku. Powiedziałbym że po połowie z tego co tak klikałem z nimi. Oczywiście normalne są zajęte xD Przez gimbusów albo już w liceum sobie je zaklepali tak? Co za bzdury. To poznawaj je w tym realu ale to
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: To będzie moja ostatnia wypowiedź w tym temacie.W zyciu prawdziwym troche inaczej funcjonują dziewczyny.Kobiety nie mają w realu tak szerokiego wachlarza wyboru jeśli chodzi o atrakcyjnych mężczyzn.Są także często nieśmiałe i mało, które wychodzą same z inicjatywą i kogoś zaczepiają na ulicy.Tinder to wszystko niwelują łatwiej kogoś usunąć jeśli odpisze ci coś newygodnego a także nawiązać kontakt.Na tinderze czesto laski ukrywaja swoje wady genetyczne przez co faceci z wyższej
  • Odpowiedz
@Wartortle: No nie mają, dlatego zakładają tindera. Albo są właśnie tak nieśmiałe że wolą popisać na tinderze i dopiero się umówić. Może masz trochę racji i faktycznie przez tą atencje im odbija ale tylko przez atencję od przystojniaków. No i świetnie, kto by chciał grubą laskę xD Chyba tylko masochista. Jak komuś źle z tinderem i narzekasz na niego to podbijaj na żywo w realu, w czym problem?
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: no i wlasnie na tinderze nie maja hamulcow, bo raczej nie stresujesz sie piszac przsz co maja swobodny dostep do najatrakcyjniejszych facetow i tym samym spławiając przecietnych facetów.Pokazują swoją hipergamiczną naturę.Uwierz mi zdziwilbys sie ile high tier normików/normikow zdesperowanych pisze do grubych loch.Nawet tutaj byly eksperymenty gdzie gruba laska po 1h od zalozenia konta miala juz spotkanie zapewnione i 99+ lajkow.Moim zdaniem tinder przeklamuje troche zycie jak instagram.Nie każdy
  • Odpowiedz
@Wartortle: Zgadzam się. Ale bardziej instagram. Kiedys była fotka.pl jako portal randkowy, laski miały swoje photoblogi i tam wrzucały zdjęcia z opisami ale nie przerabiały zdjęć nie wiadomo jak. Instagram to rak. Bez dobrych zdjęć na tinderze nie ma co szukać. No właśnie to #!$%@? facetów też występuje, że boją sie zagadać w realu bo przecież jest apka, są internety. Nasi ojcowie nie mieli tego problemu, albo zagadali i zaimponowali
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: Pewność siebie to cope.Kompletnie ci to nie daje nowych opcji ale dzięki temu,że jestes pewny siebie możesz korzystać z opcji które są tobą zainteresowane.Jesli chad jest niesmialy co sie rzadko zdarza to bedzie uwazany za slodkiego co sie nie zdarza zbyt czesto, bo atrakcyjni ludzie sa lepiej traktowani co pokazuja prace naukowe.Jak bedziesz chodzil nabuzowany i do kazdej podbijal laski szybko wyczuja to i bedzie over for chlop.W czasach
  • Odpowiedz