Wpis z mikrobloga

#tvbox
Jakiego taniego chinskiego boxa polecicie?
Dzis odebralem HK1 Super tu specyfikacja ale nie radzi sobie z IPTV od popularnego tutaj ruska - albo dzwiek znieksztalcony, albo kolor, albo wiele innych problemow w zaleznosci od ustawien dekodowania (sprzetowe/softwerowe/pelne), jutro wraca do sprzedawcy.
Poszukałem na znanym portalu innego i wybór padł na X96 Max - myślicie, że tym razem nie będę musiał odsyłać? #iptv #androidtv #androidbox #kodi
  • 12
@johnmorra
@slash83
Nawet nie wiedziałem, myślałem, że to tylko do canal+ służy i nie patrzyłem na to. Ale patrząc na gola specyfikację, to ten X96 na papierze lepszy, i ma więcej ram, zobaczymy... Najwyżej odeślę i do 3x sztuka
@Nexiu z premium to xiaomi, tylko i wyłącznie. Zalezy co dla kogo jest tanio. Z tych tanich tanich dobre sa mx1 4k. Kodi ogarnia się bez problemu, iptv również. Troche slamazarnie działają te tanie boxy, ale odtwarzaja poprawnie
@NitroLesnik
@ValtteriBottas
@johnmorra
@Avil
Dzięki za porady. Ten X96 max+ daje sobie radę elegancko, ma wszystko co potrzebuje.

Tego hk1 super jeszcze wypróbuje do uruchomienia gDMMS ale raczej szału nie zrobi i odeślę...

A macie jakieś porady na pozbycie się reklam w yt? Vanced działa, ale interfejs komórkowy sprawia, że jest nieużywalny.
@Nexiu Odsyłaj te gówno póki możesz, miałem już 2 X96, w pierwszym po 2 miesiącach siadło sobie WiFi, drugi po ok pół roku przestał się po prostu włączać