Wpis z mikrobloga

Jestem zadowolony w jakim tempie rozwija się emulacja Xbox'a 360 i PS3. Niedawno ograłem sobie Condemned 2 Bloodshot na pc (dość średnim wydajnościowo z 2016 roku) przy użyciu emulatora Xenia w 60fps bez większych problemów. A od dzisiaj zaczynam The Darkness na emulatorze RPCS3, testowane wcześniej i też ogarnia 60fps.
#gry #emulacja #emulator #xbox #playstation #condemned #darkness #pcmasterrace
Panjanpan - Jestem zadowolony w jakim tempie rozwija się emulacja Xbox'a 360 i PS3. N...

źródło: comment_1634727472uqVtfNPV1rtqjxz7FExRKs.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@OSH1980: jak ogarnę zgodnisc najnowszego jądra że sterownikami z RX 570 (mesa nie chce obsłużyć cyberpunka, a najnowszy Kernel nie gada z zamkniętymi) i muszę na starszych wersjach się bawić. Netext73 pracuje nad problemem
  • Odpowiedz
@OSH1980: za 50 zł na rok masz dostęp do zmodyfikowanych kerneli plus wygodne GUI do zarządzania tym. Warto,robią dobra robotę. Zawsze jest timeshift (znasz?). Stawiasz robisz migawkę i wygrywasz po kolei. Działa? Migawka. Aktualizacja coś naknoci? Kilka minut i masz przywrócony os.
  • Odpowiedz
@Panjanpan: Też korzystam z RPCS3 mimo że prawdziwe PS3 leży na biurku xD tak mi po prostu wygodniej. Super sprawa te emulatory, jeszcze powstaje emu do PS4 - Orbital co prawda ten jest na wczesnej fazie tworzenia bo jedyne co na chwilę obecną robi to poprawne załadowanie sterowników i uruchomienie systemu w safe mode więc zanim pogramy w Bloodborne na PC miną pewnie 3-4 lata minimum. No chyba że Sony w
  • Odpowiedz