Wpis z mikrobloga

@tekoja: A skąd ona znała tego 46-letniego Francuza? I gość dostał 8 lat więzienia za to? A są mężczyźni co za gwałt na nieletniej dostają 2 lata. Nie rozumiem tego świata :|
  • Odpowiedz
  • 14
@Opportunist: Czy teraz kazda atrakcyjna dziewczyna, ktora byla w Dubaju bedzie kojarzona tylko z afera dubajska? Ludzie dajcie spokoj, to od jakiegos czasu popularny kierunek turystyczny, nie kazda leci tam dawac dupy za hajs xD
  • Odpowiedz
  • 17
@Opportunist: Moze Cie zaskocze, ale jest sporo Polakow i Polek, ktorych stac na wiecej niz Chorwacje. Sa tez tacy, ktorzy nie zarabiaja duzo, ale lubia jezdzic po swiecie i na codzien sobie odmawiaja przyjemnosci, zeby uzbierac na wyjazd w rozne miejsca. Nie kumam logiki nazywania kogokolwiek dziewczyna z Dubaju na podstawie tylko tego, ze tam byla i jest ladna
  • Odpowiedz
@tekoja: ogólnie dziwię się że po takiej akcji chce popularności w programie telewizyjnym i wcale nie uważa na mediach społecznościowych, tylko oznacza gdzie jest. Raz nawet na stories napisala w jakim klubie sama siedzi
  • Odpowiedz
@Opportunist: W artykule jest, że grozi mu do 8 lat, czyli to pewnie maksymalny wymiar kary za stalking, a ile gość dostał, to inna historia.

Btw. Kto zadaje takie pytania na IG? Chyba osoba, która musiała o tym wiedzieć. A po co Inia się tym chwali? W sensie, jak miała to miała, mogła odpowiedzieć, że tak, przykra sprawa, ale dobrze się skończyło. A nie, wygooglajcie sobie, a ja opowiem że
  • Odpowiedz
  • 6
@Opportunist: Mozesz ja oceniac za Hotel Paradise czy CKM, nic mi do tego.
Chodzi o wrzucanie jej do jednego worka z laskami, ktore sie sprzedawaly, tylko dlatego, ze powiedziala, ze zwiedzila Dubaj.
Co do stalkera… na pewno go specjalnie szukala, bo brakowalo jej w zyciu wrazen, na pewno mu dala dupy na tych wakcjach, zeby za nia przyjechal! Albo lepiej, wymyslila to sobie, zeby zrobic wokol siebie szum i skladala
  • Odpowiedz
@Opportunist: coś po łebkach czytasz i sobie dopisujesz - jest napisane, że znała go z widzenia z hotelu, przyjechał za nią, zamieszkał obok i nachalnie ją nagabywał w necie, co jest przestępstwem i GROZI mu za to do 8 lat. Stosujesz pokrętną logikę i obwiniasz ofiarę, sugerując, że jak była w CKM-ie i jest w Hotelu Paradise, to gość nic nie zrobił czy może ona do tego doprowadziła. W CKM-ie
  • Odpowiedz
@Opportunist: znam wiele osob ktore podrozowaly do Dubaju i wierz ze zadna z nich (w tym ladne dziewczyny) w celu innym niz po prostu wakacje. A Ini wspolczuje ze miala stalkera bo na pewno taka sytuacja zostawia pietno na psychice na dlugi czas i ja pewnie balabym sie isc gdziekolwiek sama. Skoro i tak bylo o tym glosno w mediach to czemu mialaby o tym nie mowic..
  • Odpowiedz