Wpis z mikrobloga

Najbardziej uciskana grupa społeczna na łamach Wyborczej rozmyśla nad tym jaki jest najlepszy poziom zadłużenia pracownika, żeby nie było mu głowie dochodzenie swoich praw i żeby pracował na 120% przerażony wizją spania pod mostem.

Musi być zadłużony ale nie za mocno - jak jest za mocno to jeszcze mu przychodzą do głowy durne pomysły np. samobójstwo i trzeba szukać innego.

A wy jak sądzicie kochani? Jaki jest odpowiedni stopień zadłużenia niewo... pracownika?

#bekazprawakow #antykapitalizm #neuropa
Kozajsza - Najbardziej uciskana grupa społeczna na łamach Wyborczej rozmyśla nad tym ...

źródło: comment_1634715909Q2SQfSSe14dStKWr4elx1N.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekarzem nie zostaniesz, ale masa innych zawodów jest dla ciebie otwarta.


@GienekZFabrykiOkienek: Ale znowu, co ma pozycja Matczaka z zostaniem kierownikiem w Maku

No i przede wszystkim - ktoś ci broni zacząć studia medyczne? ( ͡º ͜ʖ͡º)


Uniwersytet medyczny.
  • Odpowiedz
i cię zmartwię w prywatnych potrafi być jeszcze gorzej, bo nie ma żadnego organu prowadzącego nad nimi. jak wyjdzie jakiś problem na linii rodzic-własciciel placówki to nie masz szans na uznanie swoich racji.


@stan-tookie-1: To zmieniasz żłobek i przestajesz płacić podłemu właścicielowi. W publicznym - takiego wała, już zapłaciłeś, teraz możesz pocałować miasto w dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takie
  • Odpowiedz
W publicznym - takiego wała, już zapłaciłeś, teraz możesz pocałować miasto w dupę


@GienekZFabrykiOkienek: albo wejdziesz w dialog z organem prowadzącym. pewnie to już kwestia umiejętności rozmawiania z ludźmi, ale na żłobki jest nałożone mnóstwo wymagańi jeżeli się ich placówka nie trzyma to powinno się udać naprostować sytuację.

No to po kiego #!$%@? to utrzymywać skoro nie ma chętnych do oglądania? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@
  • Odpowiedz
albo wejdziesz w dialog z organem prowadzącym. pewnie to już kwestia umiejętności rozmawiania z ludźmi, ale na żłobki jest nałożone mnóstwo wymagańi jeżeli się ich placówka nie trzyma to powinno się udać naprostować sytuację.


@stan-tookie-1: No pewnie, że mogę - jak już zapłaciłem to mogę sobie prosić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdybym płacił gotówką to byłbym klientem i mógłbym się zawinąć, tak to jestem tylko petentem.
  • Odpowiedz