Wpis z mikrobloga

@blogger: To jest tylko po to, żeby odrzucać reklamacje sprzętu.
A czyścił Pan sprzęt autoryzowaną szmatką zgodnie z instrukcją? Nie? Taka szkoda...
  • Odpowiedz
@bukimi: @blogger: Szmatka wyliczona na clickbait tak samo jak kółka za 3k i stojak do monitora za 5k. Szum narobiony za free, marża 99% to i zarobią na tych co dla beki to kupią no i budżet reklamowy na cały świat zaoszczędzony. Geniusze marketingu.
  • Odpowiedz
@Nxtp: mi się z kolei wydaje, że to zrobione jest po to, aby dodać firmie trochę premium looku, bo jednak gdy iPhone zrównuje się ceną z innymi flagowcami na Androidzie to te "premium" może się trochę gdzieś zatrzeć. W sumie moja teza może iść w parze z Twoją nie wykluczając się.
  • Odpowiedz
@blogger: Pomijając marketing, te szmatki są dodawane do monitorów XDR, które mają powłokę nano, która z kolei jest bardzo delikatna. Jak kupujesz monitor za 20 tys, czy ile on tam kosztuje to kupisz do niego i ścierkę za 99zł jak będziesz potrzebował
  • Odpowiedz
@tiarecki: No fajnie, ale co z detergentem? Według tej logiki też powinien być jakiś specjalny, a przecież nie wszystkie zabrudzenia ta szmatka jest w stanie doczyścić, więc detergent jest potrzebny. No i znów jak ją potem prać? Może zwykłe kapsułki/płyn/proszek są zbyt biedackie i też trzeba byłoby mieć specjalny środek? A może w ogóle się nie pierze, tylko kupuje nową i produkuje masę śmieci + to już wcale nie wychodzi tak
  • Odpowiedz
To jest tylko po to, żeby odrzucać reklamacje sprzętu.

A czyścił Pan sprzęt autoryzowaną szmatką zgodnie z instrukcją? Nie? Taka szkoda...


@bukimi: Ale #!$%@? farmzaony xD Jeszcze debile cię plusują
  • Odpowiedz
@blogger nic nie rozumiesz androidziarzu, ta ściereczka ma niesamowitą kompatybilność ze sprzętami Apple. Przesiądź się z tego złomu to zrozumiesz co to znaczy komfort scierania
  • Odpowiedz
@marcelus: widzę że apple rozwija się oferując asortyment nie tylko z dziedziny elektroniki, teraz tylko czekać kiedy podobnie jak xiaomi zaczną sprzedawać dedykowaną srajtaśmę a użytkownicy będą ich tłumaczyć tym że jak wydałeś 10k na telefon to chyba chcesz z nim komfortowo siedzieć na kiblu podcierając się papierem po 99zł za rolkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
blogger - @marcelus: widzę że apple rozwija się oferując asortyment nie tylko z dzied...

źródło: comment_1634720503uMOxg4IpQ66rZcLzpw8oEt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@not_me: nie wiem. Nie mam monitora i nie dostałem do niego instrukcji, nie kupiłem ścierki i nie mam do niej instrukcji.
Gdybym natomiast używał takiego monitora i zgubilbym/zuzylbym ścierkę, która dostałem w zestawie to pewnie kupiłbym nową od Apple bo gwarantują, że nic się z tym pokryciem nie stanie
  • Odpowiedz
Nie usprawiedliwiając Apple, na codzień widzę ludzi w podobnych szmatkach ale na twarzy, adidasy, nike, versacze i inne, i to społeczeństwo napędza ten absurd, szmatki po 100zl i więcej. To nie Apple rucha w dupe tylko kupujący ja nadstawia, a Apple wykorzystuje okazje ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@DESiGNER86 zapomniałeś że kupując iPhona za 6000 zł nie dostajesz ładowarki ani zwykłego kabla który może być podpięty do starych ładowarek. Dostaje się lightening - usbc.

Kabelek 99 zł i ładowarka 99 zł.
  • Odpowiedz
@open_or_die: przecież kabel usb-c jest w pudełku a ładowarkę możesz sobie kupić jaką chcesz, jest mnóstwo ładowarek usb-c nawet za 40zł więc bredzisz jak potłuczony...
  • Odpowiedz