Wpis z mikrobloga

Julia okazuje sie najfajniejsza, a Kasia najgorsza laska ze wszystkich edycji. Serio, Iga, Adam, Przemkorozec itd nikt nie był dla mnie tak odpychajacy jak Mongołka. Naprawde nie bylo chyba osoby ktora by mnie w kazdej scenie w-------a jak ona

Windykatorzy - jak juz ktos napisal tu - osobno sa okej, ale nie nadaja sie dla siebie; tylko zaskoczenie bo Julka miala byc drama queen podjudzana przez Aspergera a okazala sie mega ogarnieta

Paweł - jest w tej parze ewidentna ofiara; ale sam popelnia blad ze po wszystkich toksycznych akcjach Kaski dalej zachowuje sie jak beta

Dynamiczniacy - Aneta jest chyba zmanierowana i pretensjonalna; wydaje mi sie ze na tyle sie toleruja ze pociagna to przez jakis czas influencersko; oczywiscie jest to nadal najlepiej dobrana para tego sezonu, jednak wydaje mi sie ze maja do odegrania cukierkowy scenariusz jak Adrian i Anita

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale wiesz ze ten cukierkowy scenariusz Anity i Adriana to tak nie do końca skoro są do dziś ze sobą i maja 2 dzieci, poprostu niektórzy są dobrze dopasowani i im wyjdzie innym nie
  • Odpowiedz
@TrisssMerigold: Adrian i Anita czy Aga i Wojtek to są bardziej na zasadzie trafiło się ślepej kurze ziarno. Komuś raz na ruski rok musi się udać choćby z samego przypadku, a i eksperci ogarnęli się i raz na jakiś czas dali rzeczywiście solidnie dobraną parę. Musi być wabik na kolejnych jeleni, tym wabikiem są te 2 pary. Jeśli już o kimś spoza nich się pamięta, to o takich indywiduach jak
  • Odpowiedz