Wpis z mikrobloga

@jmuhha: :D też mi się spodobało słowo 'zainwestować'.
ogólnie to nie wiemy w jakie gry chcesz grać, bo legion za 4,5k to obecnie można kupić tylko z 1650/1650TI a te karty np nie poradzą sobie w nowych grach. jeśli chodzi o mocniejsze karty to nie wiem czy dostaniesz jakiegokolwiek laptopa z RTX 3060 w tej cenie, może coś używanego z RTX 2060??
Co do procka to na pewno warte uwagi są Ryzeny 4800h lub 5800h z uwagi na dużą ilość rdzeni które przekłądają się na wydajniejszą pracę (ale zależy co chcesz na nim robić)

Co do samych Legionów- ja kupiłem 4800h z RTX2060 i ekranem 144Hz i dopóki się nie zaczęły z nim problemy to byłem bardzo zadowolony. Na pewno nie jest tak że sa kompaktowe, czy też ciche pod
  • Odpowiedz
@brasi24: Już prawie byłem zdecydowany na zakup Legiona, ale po twoim komentarzu chyba się jednak wstrzymam. Nie dosyć, że ceny laptopów znowu mocno poszły w górę w ostatnich miesiącach, to jeszcze jak się słyszy o takim podejściu do klienta, to się odechciewa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przecież to śmiech na sali, że po tylu wizytach sprzętu w serwisie oni jeszcze nie załatwili sprawy w taki sposób,
  • Odpowiedz
@potatowitheyes też tak uważam, po to jest gwarancja żeby z niej korzystać ale liczę na to że ktoś swoją pracę dobrze wykona i jak się nie da to trudno ale powinni sprawnie oddać kasę albo wymienić. Dodam że laptopa kupiłem też do pracy więc zostałem trochę na lodzie i pracuje na pożyczonym 13" co starasznie męczy wzrok.
Nie mówię że wszystkie Lenovo/legiony są be ale ja mam złe doświadczenia...
  • Odpowiedz
@brasi24: Nawet jak ci oddadzą kasę, to i tak cię ładnie wyruchali przez ten czas, bo ceny laptopów poszły sporo w górę od początku roku, więc będziesz musiał dołożyć jeszcze parę stówek by kupić laptopa o podobnej specyfikacji.
  • Odpowiedz