Wpis z mikrobloga

G2 juz nigdy nie bedzie takim dominatorem, jak przez ostatnie kilka lat. To byl po prostu super team, ktory swietnie ze soba gral, ale wiecej sie to nie zdarzy. Wedlug mnie to bedzie cos jak TSM - zawsze w czolowce w regionie, uznana marka, czasem cos tam wygra. Ale nigdy juz nie bedzie tak dominowac, nie bedzie siac postrachu w lidze. Pozostanie tylko mile wspomnienie najlepszych lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#leagueoflegends
  • 15
@Boban1992: Zdziwisz się niestety w LEC liczą się fundusze Ocelote ma taki budżet że może sobie pozwolić nawet na ściągnięcie dobrego adc z LPL czy LCK kasa za perkza nie została wydana :) Sądze i ciekawy jestem jakimi nazwiskami nas Hiszpan oprócz BB zaskoczy myśle też że to ostatni rok Jankosa będzie w G2 a za rok wskakuje Inspired do G2
Zdziwisz się niestety w LEC liczą się fundusze Ocelote ma taki budżet że może sobie pozwolić nawet na ściągnięcie dobrego adc z LPL czy LCK


@kapecfc: Powiedz to np VIT albo BDS. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2 sprawa jest tym, ze Carlos nie sciagnie ci importa bo wielokrotnie powtarzał, ze chce full europejski team
@kapecfc: dobrze dobrze, juz jak Rekkles przychodzil i mowilem, ze to nie bedzie super team i to moze nie wyjsc tak swietnie, to chcieli mnie tu zjesc na forum, bo to przeciez g2 i rekkles ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vezz: wtedy byl Perkz. Nie ma w Europie obecnie drugiego takiego lidera z jajami, ktory ciagnie cala druzyne w ciezkich momentach. On jako kapitan potrafil wyciagnac nawet takich sredniakow kak Hjarnan i Wadid
@Vezz: dobra, czas zweryfikuje. Wiem kolego ze z Toba sie nie mozna klocic bo wiesz zawsze wszystko najlepiej, takze nie bede sie przepychal i jednak zostane przy swoim ;) pozdrawiam
@s3mpaaj: No właśnie, że nie, w sensie perkz często callował w dalszych etapach gry, ale w early game calle były głównie jankosa/mikiego, dalej to zależało, obejrzyj sobie ich voicecommy, wiele calli dawał perkz, ale jak caps był overfed to często on dawał calle, więc nie wiem czy g2 miało jednego callera i nazwałbym go perkz.
@Dorianek: a gdzie ja napisałem że mają lepszy budżet napisałem że mogą kupić każdego i dwa obok fnatic mają największe budżety w lec i mogą zrobić kolejny super team o co #!$%@?ło się mad że zbliżają się Wolrdsy a G2 wypieprza ofertę za Carzzego