Wpis z mikrobloga

#!$%@?, chwilę obejrzałem dzisiaj tvpis, w sumie samą końcówkę, ten reportaż o złej unii to mrugnąć okiem można i już się zgubić xDD #!$%@? z pokazywania ZŁYCH PEDAŁÓW nagle na jakiś fragment programu kulinarnego o wegańskiej diecie potem nagle ścinanie krzyża, potem przeskok na janusza co łowi ryby i zaraz nie będzie mógł tego robić

unia chce transów na ulicach, zakazać jajek, łowienia ryb, wędkowania, każe robić aborcję, niszczy kościół (nitras chce wszystkich wypiłować), zniszczyć polskie rodziny i zrobić federalne państwo

ja #!$%@? xD

#tvpis
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@yahoomlody: wyborcy PiS już ostrzą widły. Dziel i rządź. Motłoch we wszystko uwierzy. Też obejrzałem, tvpis to dla mnie są mistrzowie. I jeszcze gość, który się zapluł na złą unię i Tuska.
  • Odpowiedz
@yahoomlody: tempo i chaos tego, jak i pozostałych materiałów o UE dzisiaj były tak niesamowite, że nawet oglądając ironicznie i krytycznie, ciężko powiedzieć o czym to w ogóle było. Tusk spiskuje z Rosją fur dojczland, UE pilnuje demokratycznych standardów więc działa przeciw demokracji, Polska zostaje w UE, ale jesteśmy w niej okradani przez Niemców, polska opozycja nie ma żadnego poparcia i trze brzuchem po dnie, ale zwołała cała Unię przeciw Polsce,
  • Odpowiedz