Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś po co tak właściwie wprowadzono fist fighting? I czemu nie dostał reworku przez 20 lat? Odkąd pamiętam to zawsze był ten power ring, i to budziło myśl że będzie fist fighting rozwijany, albo że opłaca się wbić wysoki fist. Sam chyba kilkanaście lat temu wbiłem coś koło 20 fist fightingu i z power ringiem próbowałem bić moby, zakładając różne przedmioty jako broń, od łopaty po zdechłe węże i pająki. Ale to było usless, jedynie miałem frajdę że zabiłem węża innym zdechlym wężem. Mogliby dodać jakiś maly bonus do postaci, choćby kilka % obrażeń więcej, lub minimalna szanse zablokowania ciosu. Bo zakładam, że na tak poważny rework jak dodanie nowych pełnoprawnych broni, obok axa, cluba i sworda + nowe czary, jest już za późno na to. Kto miał wbić skill broni ten wbił i już nikt na fista by nie przeszedł. 20 lat mieli by coś z fistem zrobić i nic nie zrobili. Już jakikolwiek rework można by wymyślić, od daily/weekly aren, gdzie bez leczenia musisz walczyć z mobami/graczami 1 vs 1 fistem, po jakieś bonusy za posiadanie Wysokiego lvla fista.
#tibia
  • 12
  • Odpowiedz
@Ramboobambo: a na non pvp? Nigdy się w tibi w takim czymś nie spotkałem, w dodatku łatwo to oszukać ubierając broń z niskim atakiem i full defem. Może kilkanaście lat temu coś takiego mogło mieć miejsce, ale dziś liczy się lvl, lvl, lvl, kasa, kasa, kasa. Nikogo już nie obchodzi RPG.
  • Odpowiedz
fist był po to żeby taki debil jak ja zmarnował na skillowanie masę czasu żeby być pierwszym w statystykach fista na serwerze


@krycek2: o, to ja :P

wbiłem coś koło 20 fist fightingu


@PoteznyTomaszek: tyle co nic. do 60 skila idzie szybko, powyżej trzeba mieć cierpliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
poważny rework jak dodanie nowych pełnoprawnych broni, obok axa, cluba i sworda + nowe czary, jest już za późno na to.


@PoteznyTomaszek: nie wiem czy za późno, ja bym chętnie to zobaczył – byłoby to coś na prawdę świeżego w tej grze – rozpaliłyby się wszędzie dyskusje na ten temat, opłacalności, porównania do dotychczasowych broni

ja bym chętnie zobaczył rękawice: bokserskie bijące z fizyka, podpalone z ognia, zamrożone z lodu, nasiąknięte
  • Odpowiedz
@MacDada i tak i nie. Tu nie wystarczyłoby stworzenie tylko żywiołowych tak jak robią to obecnie, musieliby zrobić całkowicie od 0, od braku wymagań levelowych do założenia itp itd masa pracy. Niestety znamy Cip soft i to by robić wszystko jak najmniejszym kosztem i natlokiem pracy ..
  • Odpowiedz
@PoteznyTomaszek:
Kiedyś ms/ed jak zostawali bez many lub rp bez spearów/boltów/arrowów to mógł bić jeszcze z ręki by ubić coś Cię zablokuje, ale obecnie to tylko relikt dawnych czasów
  • Odpowiedz