Oglądałem wywiad z Tomaszem Sikorą i powiedział tam, że podczas występu na IO w Nagano sędziowie go zdjęli z trasy jak jechał na 2 miejscu (albo odwołali zawody - właśnie nie wiem) - ktoś pamięta jak to było i dlaczego sędziowie go zdjęli? Bo w wywiadzie nie wyjaśnił.

#biathlon #skoki - bo sport zimowy i tutaj pewnie ktoś będzie coś wiedział
  • 8
@WormRider Już dokładnie nie pamiętam, ale na bank oglądałem. W Nagano był bieg indywidualny, sprint i sztafeta. Wszystkie trzy biegi Sikora ukończył (indywidualny 47.miejsce, sprint 28.miejsce a sztafetę na 5 miejscu w składzie : bracia Ziemanin, Sikora i Wojciech Kozub). Dałbyś linka do wywiadu?
@WormRider: Może chodziło ci o sprint w Vancouver kiedy to rozszalała się śniezyca a po pierwszym strzelaniu faktycznie Sikora był na dobrej drodze do świetnego miejsca. Wtedy wygrał Vincent Jay ktory zdązyl ukończyc zawody w sprzyjających warunkach, startujacy pozniej juz nie mieli takiego szczęscia. Sikora ostatecznie ukończył na 29 miejscu 0+2
@WormRider To nie mógł być sprint w Nagano, tam Sikora pudłował na pierwszym strzelaniu, a w wywiadzie mówi że strzelił na czysto. To o czym mówi kojarzy mi się ze sprintem w Vancouver