Wpis z mikrobloga

itam itam co wiecie?

Chcę wam opowiedzieć jak byłem w sobotę na imprezie w klubie. Zajebiście się bawiliśmy, piliśmy harnasie z wódką, tańce swawole.
W pewnym momencie poprosiłem didżeja żeby puścił mój ulubiony kawałek do zabawy czyli Ekipka Szczos. On nie wiedział co to jest, ale włączył. I wierzcie lub nie, cała sala około 300 osób oszalała. Każdemu się zajebiście podobało i ludzie się chodzili do dj pytać gdzie kupić płytę i co to jest. Nagrałem nawet fylmik jak wszyscy drą się na cały głos "Mateusz kupiec bezrobotny gołodupiec" (jak ktoś chce wyślę na pri), potem pokazałem jeszcze ludziom gniot z lizaniem kopyt ogrzycy i mieli betę aż z krzeseł spadali. Ogónie nie znali melina i pierwszy raz go widzieli bo on nie ma fejmu.
Tak że @KonstantinB i @kambiodolor pomyślcie o nagraniu płyty, myślę że na początek 1500 - 2000 sprzeda się bez problemu.
Imiego dnia elo benc.
#bonzo
lukwyk - itam itam co wiecie?

Chcę wam opowiedzieć jak byłem w sobotę na imprezie ...
  • 2
@lukwyk: Maaateusz Kupiec Bezrobotny Gołodupiec slong jak najbardziej aktualny xd płyta się już wytwarza, członkowie afefte dostaną darmową próbkę traków na żywo na strymie. Na płycie znajdą się utwory spaniałych wykonawców takich jak Kwinto, @OdtegoZaczacVIP, Janusz Kupiec, Mc Adi, Mc Chomik i nawet kierownik Azbet zaśpiewa nasza ulubiona barkę xd będą bigbotsy i bimbały, bedzie szczos, nie to co gówniane bezdechowe wysrywy Uszatego bakłażana