Wpis z mikrobloga

Zapraszam na Garść newsów na 18 października #garscnewsow

TXT TUTAJ
urarthone - Zapraszam na Garść newsów na 18 października #garscnewsow

TXT TUTAJ

źródło: comment_16345646081ZqZtcVrIARdOEa9CJZNws.jpg

Pobierz

News dnia to...

  • Zbyt realistyczne Halloween 7.8% (118)
  • Zakaz używania zwrotu "Let's go Brandon" 4.8% (73)
  • Wytrzeźwiałka na Kolskiej drożeje 8.3% (125)
  • Zakaz rasistowskiego traktowania orków 28.0% (422)
  • Zniszczone tablice za 700 tys. 7.6% (115)
  • MON planowało kupić mobilne ołtarze 26.1% (393)
  • "Squid Game" przyniosło 900 mln dolarów 11.5% (173)
  • Nie żyje Colin Powell 5.9% (89)

Oddanych głosów: 1508

  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzuf22: dokładnie, (...)jest ona wyższa od części hoteli w Warszawie. Np. Holiday Inn Express Warsaw chce 220 zł za dobę (śniadanie wliczone w cenę) czy Novotel w samym centrum miasta – 315 zł. sorki za zamieszanie, ale całe by nie weszło po prostu

@smutny_kojot: tak, ale tu chodziło, że nawet takie z dobrą lokalizacją są tańsze :).
  • Odpowiedz
@urarthone: śniadanie powiadasz... Jak byłem kiedyś w celi do wytrzeźwienia (miasto nie posiadało izby) to dostałem herbatę, co prawda zimną i bez cukru, ale zawsze xD
  • Odpowiedz
@rzuf22: mam jednego kumpla, co był na Kolskiej, oparł się o radiowóz i pawiował. Mówi, że jak wsiadał to był pewien, że do domu go odstawią. Rano Pani psycholog zapytała, czy często tak pije (on zgodnie z prawą, że czasami,) ale gdyby wpadła Pani do akademika...
  • Odpowiedz
@urarthone: mnie zawinęli 10 metrów od domu i wywieźli na 2 koniec miasta. Nie byłem nawet mocno pijany, bo szczekaczka pokazała 1,2 promila - wracałem z 18 od kumpla w osiedlowej pizzerii. Akcja działa się 29 grudnia i panowie wyraźnie nabijali sobie brakujące statystyki pod koniec miesiaca, a może i roku. Po prostu szedłem, zatrzymali się, początkowo chcieli chyba tylko się zapytać/wylegitymować, ale w momencie jak poczuli ode mnie alko
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: lol xD w sumie jak ktoś nie z okolicy to mógł nie zaczaić :D Bierz poprawkę na to, że w Stanach masz masę psycholi i jest wolny dostęp do broni. A takie ciachanie ludzi się wielokrotnie zdarzało xD Może nie publicznie, ale jednak.
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: przecież bardzo prosto wyjaśniliśmy sprawę. Znaki to fakt, jest limit, te grafiki nigdy nie są dłuższe :). A jak nie rozumiesz to już nie poradzę. Znajdź filmik, może załapiesz.
  • Odpowiedz
@urarthone: nie moge ze swojego miasta zneleść ale tu masz inne miasto w którym aż 750zł kosztuje z tego 500zł dopłaca miasto :

Nowy Sącz: „najdroższy hotel” w mieście będzie jeszcze droższy?

Dlaczego? Bo koszty ponoszone z tego tytułu przez miasto znacznie wzrosły. Jak już pisaliśmy w 2020 roku był to koszt około 750 złotych za jednorazowy pobyt osoby nietrzeźwej w tej placówce. Na taką cenę składa się koszt doprowadzenia
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: najlepiej następnego dni, nie? Masz txt, czytaj tam sobie dłużej, na więcej za darmo nie licz, a najlepiej nie marnuj sobie czasu :)

@Agenda: aaa, ok, tutaj dodatkowa dopłata jest od miasta, budżetowa stawka jest blisko standardowej. W sumie dobry interes :)
  • Odpowiedz