Wpis z mikrobloga

Dziś będzie recenzja A Plague Tale: Innocence która dostaliśmy w plusie.

Gierka dość krótka, ale ładna. Fabuła nawet ujdzie, trzyma się to jakoś kupy i nie męczy za mocno absurdami. Zagadki proste ale przyjemne, więc to kombinowanie jak iść dalej nie męczy. Wersja na #ps5 więc korzysta z tych wszystkich nowinek pada.

Na pewno oprawa graficzna zasługuje na wyróżnienie no i biegamy też dość fajną duperką więc jest na co popatrzeć przez całą gre ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moja ocena: 7

Inne gry które przeszedłem na #ps5 i oceniłem.


Kolejną recenzją będzie:

Z.....r - Dziś będzie recenzja A Plague Tale: Innocence która dostaliśmy w plusie. 
...

źródło: comment_1634550524y2IzMePRDy2lgcTgruUmHS.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przemololo: Control tak wysoko z kilku powodów.
Fabuła, bo czytałem wszystkie notatki i oglądałem zaciekawiony wszystkie filmiki.
Fizyka, bo w żadnej innej grze nie doświadczyłem jeszcze takiej destrukcji otoczenia.
Misja z labiryntem popielniczki która jest po prostu epicka i ona sama podbiła ocenę o jeden punkt.
Fajne umiejętności bohaterki przez co walkę można na różne sposoby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zielony_Ogr: mi też się całkiem miło grało, ladne widoczki, zagadki i problemy proste, mocno casualowa gierka na raz :D rozczarowała walka z finał bossem (jesli można tak to nazwać).

Ogolnie taki tytuł na raz na weekend - zyskałby trochę więcej gdyby klimat byl cięższy
  • Odpowiedz