Wpis z mikrobloga

@Millady: Pierwsze zdjęcie to dla mnie start bo wszyscy stoją w podobnym miejscu. Myślę że będą odpowiadać na pytania. Dobra odpowiedź - przechodzą na kolejne żółte, zła przechodzą na czerwone. Kto dojdzie do stolika czyli będzie mial najwięcej błędnych odpowiedzi zdobywa to co na nim jest czyli jak powiedziała El dupsi coś związanego z partnerką. Oprócz tego reakcje kilku osób pokazane były jakby jeszcze stali na tej planszy a sama osoba
@ddonewry927: coś mi tu nie gra!

Oni się przesuwają na bank po tych polach w kierunku skrzynki. ( jest ich chyba 21) i na tym drugim zdjęciu wygląda jakby dopiero zaczynali grę, a na pierwszym wszyscy są już prawie w połowie drogi do skrzynki.
Ta kolejność zdjęć chyba powinna być jednak inna, co nie znaczy oczywiście, że Twoja wersja mi się nie podoba, bo ja też czekam aż Łajno w końcu
@ddonewry927: Jeżeli to start to może nie podszedł jeszcze, ale ja tylko gdybam. Bo oni po tych polach być może będą zarówno przesuwać się do przodu jak i cofać. Trudno przesądzać na tę chwilę. Ja nie mogę doczekać, żeby Łajno już wyleciała, i chyba nie chcę sobie robić złudnej nadziei za wcześnie (,)