Wpis z mikrobloga

Nie jestem w stanie zrozumieć fenomenu Łoniaka, tymczasem wszystkie laski twierdzą, że jest w ich typie. Ostatnio Sara, teraz Inga to samo. Gdyby jeszcze o sam wygląd chodziło, chociaż dla mnie on jest kompletnie odpychający. Ale wszyscy słabniemy słuchając jego gadki, tymczasem Inga: "patrzę na charakter, Przemek ma dużo do powiedzenia i mi się to podoba". Serio? Laska, cały wykop marzy żeby czasem jednak zamilknął xD
#hotelparadise
  • 23
  • Odpowiedz
@fillmeout: ja tylko przypominam że Łoniak na samym początku zrobił dobre pierwsze wrażenie i wiele osób tutaj pisało że jest spoko, trwało to może 2-3 dni - także pewnie też na początku dziewczyny się nabrały
  • Odpowiedz
@fillmeout: ! coś czuję że nie powali nowej swoim czarem, raczej będzie brał na litość , że nie może na rajskim sparować się z Nono...taki biedniutki i ma złamana na dodatek czwartą kość(,)
  • Odpowiedz
@fillmeout: Poczekaj... Przemko bardzo szybko jest w stanie zamęczyć "swoją osobą". XD Klauno ma go dość, Sara mówi już teraz że Przemek jest w jej typie ale tylko wizualnie, Klapessa nawet na niego nie spojrzała, a Wiki...
Może umięśniony brunet z niebieskimi oczami zrobił na nich wrażenie ale jak się okazało że Przemek to egzaltowana męczydupa to pozamykały mu się opcje.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: na mnie też i to mega, taki ciepły, fajny, wygadany gość, otwarty, taki no do ludzi a później wyszło, że on tak gra a kompleksy i APODYKTYCZNOŚĆ aż kipi ( ͡° ͜ʖ ͡°) okazał się kontrolujący i zaborczy, strzelający foszki i z obsesją na puncie wyglądu taka zodiakalna Panna albo Lew xd
  • Odpowiedz
@Mallisso: Jak masz ich insta to pytaj ich xD
Strzelam, że Klauno może też być skorpion bo to taki mściwy, zimny i fałszywy znak
Miłosz to mi też pasuje na Pannę bo się zachowuje jak baba xD nie ma jaj xD
A Przemek to albo Lew najbardziej narcystyczny znak albo też Panna taka ciepła klucha, chociaż on bardziej się burzy to jednak Lew albo Baran xD lider stada xD
  • Odpowiedz
@Opportunist: pytanie na insta to trochę trudna zabawa, bo zamiast w pw mogą odpowiedzieć na story, a ja tego nie oglądam raczej. Szkoda, że w polskich mediach pomijane są takie ważne sprawy :/
  • Odpowiedz
@Opportunist: zaryzykowałabym, ze miłosz to rak, statystycznie wychodzi, że mają największe ;) i zaryzykowałabym, że Launo to koziorożec.. one są niebezpieczne, jak są #!$%@?, ale właściwie to nie lubią być #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Mallisso: Omg raki tacy ludzie bez własnego zdania, też może być ale znam może ze dwa, trzy raki i jakoś nie rozumiem opisu tych znaków. Takie bezpłciowe.
Koziorożec brrr nawet mi nie pisz :) ludzie ze środka zimy
  • Odpowiedz
@Mallisso: @Opportunist: W pierwszych rozmowach na kanapie zaraz po wejściu pytają się o znaki zodiaku: Miłosz to strzelec z listopada jak zaznaczył, Maria - byk a Kuba to Wodnik. Nie pamiętam tylko czy to było w odcinku czy w bonusach.
Na stories na Insta padały pytania o daty urodzin: Mil ma 5 maja, Oha 8 a Janek 9 maja, Vaneska 8 grudnia, Kasia 26 października, Michał 16 czerwca, Natka 4
  • Odpowiedz