Wpis z mikrobloga

@JajaPustynnegoKorwina: małpa jest mądrzejsza od przeciętnego polaka, który głosuje na jedną z dwóch opcji PO i PiS. Obie z tych opcji miały okazję już się nie sprawdzić więc co robi polak? Wybiera je ponownie. Mam z papieżem pasujący idealnie do poziomu elektoratu drugiej gównianej opcji. Naród idiotów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@SlimKirby:

Niesamowite że w październiku 2021 ciągle jeszcze są symetryści próbujący udowodnić że nie ma różnicy między rządami PO a PiS.
  • Odpowiedz
Niesamowite że w październiku 2021 ciągle jeszcze są symetryści próbujący udowodnić że nie ma różnicy między rządami PO a PiS.


@Jabby: niesamowite, że w październiku 2021 ludzie nadal nie potrafią czytać ze zrozumieniem, a mieliśmy mieć latające samochody. ¯\_(ツ)_/¯

Doskonale potwierdziłeś to co napisałem. Brednie o symetryźmie stały się uniwersalnym argumentem dla wszelkiego rodzaju fanatycznych impotentów intelektualnych. Wasza bezkresna pustka między uszami nieustannie dąży do sprowadzania wszystkiego do wartości zero jedynkowych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@SlimKirby:

Tak wiem, tylko Konfederacja. Gdyby oni rządzili choć pół roku to byśmy już mieli te latające samochody.
Nie wiem ile masz lat, ale z Korwina się wyrasta.
  • Odpowiedz
Tak wiem, tylko Konfederacja. Gdyby oni rządzili choć pół roku to byśmy już mieli te latające samochody.


@Jabby: no i jak dyskutować z kimś na takim poziomie intelektualnym? Już sobie coś dopowiadasz bo twój pusty łeb stara się w jak najprostszy sposób coś zaszufladkować. ()

Nie wiem ile masz lat, ale z Korwina się wyrasta.


@Jabby: na twoje nieszczęście głupota jest niestety permanentna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@SlimKirby:

Póki co to pokazałeś w dyskusji tylko że umiesz obrażać, a Twoje nieustanne odniesienia do inteligencji pokazują że masz jakiś kompleks na tym punkcie.
Może i bym wyjaśnił Ci że styl rządów PiSu i PO jednak ciut się różni, ale Twoja "mondrość" przysłania najwyraźniej Ci zdolność obiektywnego postrzegania świata.
Ewentualnie jesteś trollem.
  • Odpowiedz
Ewentualnie jesteś trollem.


@Jabby: kolejny uniwersalny argument dla impotentów intelektualnych. XD

Póki co to pokazałeś w dyskusji tylko że umiesz obrażać, a Twoje nieustanne odniesienia do inteligencji pokazują że masz jakiś kompleks na tym punkcie.


@Jabby: przecież twój poziom "przemyśleń" jest doskonałym argumentem potwierdzającym to co napisałem na początku.

Zauważ, że już zaszufladkowałeś mnie jako jakiegoś fanatycznego zwolennika Konfederacji bo tak działa twój mózg, a raczej w zasadzie nie działa.
  • Odpowiedz