Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SlimKirby:

"Bla bla bla, brakuje ci intelgincji, bla bla bla, i tak nie zrozumiesz, bla bla bla, naród idiotów"

Tak wygląda Twój bełkot. Zero merytoryki, same
  • Odpowiedz
@Vosemite: kolejny przykład, myślenia nie jesteś z nami to jesteś przeciw nam. XD Nie przejmujcie się chłopaki większość społeczeństwa jest na waszym poziomie. Dlatego ten kraj zawsze będzie jak chlew obsrany gównem, a wy będziecie nieustannie kąsać się po kostkach jak jakieś małe kundle w czasie gdy politycy nad wami imprezują u Mazurka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bla bla bla

Tak wygląda Twój bełkot. Zero merytoryki, same obrażanie.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ja się tu produkuje, a ty i tak nie zrozumiesz do czego zmierzam tylko wymyślisz kolejny idiotyzm na mój temat.


Samo spełniająca się przepowiednia. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Bo z konfederacyjnych bzdetów się wyrasta, dlatego nigdy nie będzie mieć większości


@Vosemite: nie potrafisz czytać ze zrozumieniem aż do tego stopnia czy celowo ignorujesz to co pisałem? Jak najbardziej zgadzam się z tym co napisałeś. Konfederacji nie da się traktować poważnie bo wizje ich czołowych działaczy cofnęłyby nas do czasów gdy panował analfabetyzm, a ludzie zdychaliby na ulicy.

Jednak tu całkowicie nie chodzi o to, odejście od starego czy
  • Odpowiedz
Nie martw się, kiedyś wyrośniesz z korwina


@Vosemite: na to chyba już za późno. Mam już trójkę z przodu i nigdy nie byłem jego zwolennikiem. No ale cóż ty wiesz lepiej niż ja sam. Znów zmarnowałem czas na dyskusje z intelektualistami dla których ich własne projekcje są ważniejsze od tego co się do nich pisze. Naród idiotów. ¯\_(ツ)_/¯

EOT idę pogadać z psem po chińsku.
  • Odpowiedz
@SlimKirby: Dobra zamknij już te morde, bo jedyne co piszesz to "o rzuciłeś argument ad #!$%@? muje" nie biorąc przy tym żadnego udziału w dyskusji, dotykając się przy tym po fiucie myśląć, ale go zaorałem dzisiaj już trzeci zaorany
  • Odpowiedz
Ja mondry oni gupi


@zxc21: sam widzisz, jak (nie) działa twój pusty łeb. Nigdzie nie napisałem, że uważam się za kogoś wybitnie mądrego, raczej za przeciętniaka ale takiego który nie czuje potrzeby kierowania się instynktami stadnymi.

Dostosowana do twojego poziomu


@zxc21: tak sobie wmawiaj biedaku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SlimKirby: Pozdro, dopisz mnie jako 4 do listy może drugiego schabowego na obiad dostaniesz

nie czuje potrzeby kierowania się instynktami stadnymi

Ale potrzebę walidacji nad innymi już owszem
  • Odpowiedz
Pozdro, dopisz mnie jako 4 do listy może drugiego schabowego na obiad dostaniesz


@zxc21: jak wy idealnie potwierdzacie zawsze ten sam schemat. Gdy proste pojmowanie rzeczywistości się nie sprawdza trzeba wytoczyć ciężkie działa urojeń. XD

  • Odpowiedz
@SlimKirby: Twój schemat natomiast wygląda w ten sposób, że ten argument jest do dupy, bo mi się nie podoba(nie wyciągając przy tym żadnych wniosków). Obrażasz rozmówcę od idiotów, a oni odpłacają ci się tym samym używając ironii. Mam wrażenie, że internet to twoje jedyne miejsce walidacji oraz poczucia jakiegokolwiek kontaktu z inną osobą, dlatego zamykam dyskusję. A ty mnie zwyzywaj od idiotów, pośmiej się z polaków i idź pograć w
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że internet to twoje jedyne miejsce walidacji oraz poczucia jakiegokolwiek kontaktu z inną osobą, dlatego zamykam dyskusję.


@zxc21: i znów projekcje na mój temat. Szkoda, że jesteś zbyt głupi żeby pojąć jakie to żałosne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i znów projekcje na mój temat. Szkoda, że jesteś zbyt głupi żeby pojąć jakie to żałosne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym wpisem potwierdziłeś 1:1 moją hipotezę. Jesteś prostszy niż się to mogło wydawać. Pozdrawiam
  • Odpowiedz