Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich, zapraszam do śledzenia tagów #splendorbuduje gdzie będę wrzucał fotki z etapów budowy domu oraz #splendorbuduje2 gdzie będę wrzucał fotki z remontu mieszkania od stanu deweloperskiego do gotowego.

Projekt domu jednorodzinnego jest taki: http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-rukoli-g2n/m4e52490f74576

Wcześniej wrzuciłem jedno zdjęcie z fundamentami. Teraz przy okazji wrzucam Etap 2 w #splendorbuduje.

Wszystkie wymiary itd są na stronie Archona, ziemię kupiłem razem z projektem i wykonaniem. Kwoty wrzucę później.

Zainteresowanych zapraszam do śledzenia moich poczynań cudzymi rękami ;p

#tylkomikro
Splendor - Witam wszystkich, zapraszam do śledzenia tagów #splendorbuduje gdzie będę ...

źródło: comment_SlKscndmbAho3zRzbpzO8S7i8xesG1BQ.jpg

Pobierz
  • 26
@kAdi: Z tagu o mieszkaniu częściej bo już jest trochę zrobione, z domku to jak będzie sens robienia zdjęć ale do tej pory robię średnio 3-4 zdjęcia co tydzień bo teraz widać najwięcej zmian.
@kAdi: Czytaj wpisy, podam wszystko później, wejdź na stronę archona to masz przykładowe. Wymiary identyczne. Pytanie: czy można we wpisie na mikro wrzucić wiecej niż 1 zdjęcie? Czy nie można i muszę gdzieś je wrzucić i podać linki?
@Splendor: obserwuję relację ireckyego, bedę obserwował Twoją, bo mnie czeka to od wiosny, w miarę możliwości też postaram się coś niecoś tutaj wrzucać...

ale zastanawia mnie jedna rzecz, bardzo duża ilość ludzi wybiera sobie fikuśne domki z wielospadowymi mocno łamanymi dachami... jak patrzyłem na mapę ewidencyjną terenu u siebie to na ca. 8 domów dwa są proste... a reszta jakaś wymyślna... moje pytanie po co/dlaczego ludzie sobie utrudniają i podrażają budowę
@weedget: no o gustach się nie dyskutuje :) Wiem że teraz robi się nowoczesne z dachami prostymi że dom z wygląda jak kwadrat, nie masz wtedy skosów w pokojach, wszystko ustawne i przy nowoczesnym stylu naprawdę wygląda na kozaka. A pokaż swój projekt.