Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#fut #fifa

Hej! Kupiłem kilka dni temu nową fife (ps5). Ostatni raz grałem może w fife 2005? To moje 1 podejście do tego całego FUT.
Na necie jeat ogrom contentu z tym. Macie może jakieś sprawdzone metody na te coiny? Jakiś market flipping? Nie uśmiecha mi się grać brązowymi graczami na same goldy ( ͡° ʖ̯ ͡°). No i jakieś porady dla początkującego?? Jakiś najtańszy squad by złożyć, na co patrzeć itp.

Ps. Fife kupiłem na płycie w UK ale nie ma polskiego języka. Jest jakaś opcja by dociągnąć go? Sprawdzałem w ustawieniach ale nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 9
@Gh0stt nie dociągniesz polskiego języka niestety. Przerabiałem z 21 kupiona w Niemczech. Jedyny język jako można ściągnąć to chyba hiszpanski/portugalski?
@Gh0stt: tez mam wersje ps5 uk, chyba polskiego jezyka nie ma opcji, ale to i dobrze ;p

najtaniej cie wyjdzie kazda liga poza angielska, w tym roku wszystkie karty tanie, takie cos np mozesz zlozyc z wloskiej - https://www.futbin.com/22/squad/1746467 potem podmieniac zawodnikow

przydatna stronka https://www.futbin.com/players tam znajdziesz sklady robione przez ludzi, staty graczy ich ceny itd

na yt mozesz przejrzec filmiki z dopiskami rtg, jak cie nie nudzi granie vs komputer
@Gh0stt rób zadania, za które spadają coinsy i paczki;. rób sbc ("ważne mecze", wszystkie z "Podstawowych"); nie sprzedawaj piłkarzy jeżeli nie są warci jakiejś sensownej kwoty, resztę piłkarzy trzymaj do sbc; graj mecze :) A jak będziesz miał za dużo czasu to zaczniesz się bawić w rynek albo i nie.
@Gh0stt zrób sobie skład z jednej ligi z złotych rzadkich piłkarzy, którzy chodzą po 750 monet, ma start będą ok. Potem rób zadania z których wypadają paczki, ew graj squad batles gdzie grasz z botami, którym dam wybierasz poziom trudności. Zarobione monety inwestuj w robienie zadań budowania składu - te 3 grupy ze składami ligowymi, krajowymi i hybrydami, tam nagrody są średnio dużo bardziej wartościowe niż piłkarze, których trzeba poświęcić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@19karol90: @LaylaTichy: Dzięki wielkie. Co do squad battles to jak to działa dokładnie? Gram z botem non stop i dostaję coiny za to? Bo widzę jakiś timer który resetuje się co tydzień.

A co do budowania squadów. To po prostu kupować piłkarzy na markecie i oddawać ich za nagrody? I te nagrody są po prostu lepsze?
jak to działa dokładnie?


@Gh0stt: masz 40pare meczy na tydzien, dostajes zpunkty zalezne od trudnosci AI, ilosci strzelonych bramek, ilosci rzutow roznych itd, zaleznie od ilosci nazbieranych punktow masz range za ktora dostajesz nagrode w niedziele 9am uk, division rivals dziala tak samo prakltycznie, tylko wbijasz lige wyzej, grasz z czlowiekiem i nagrody sa w czwartek 9am a nie w niedziele. division rivals mozesz grac na spokojnie tak zeby tylko miec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LaylaTichy: O i to mi się podoba. Przynajmniej potrenuję i zobaczę jak się to je :D tylko szlag mmie trafia bo nie znam tych skrótów po angielsku CAM,CB itd. Ale to już wygoogluje
@Gh0stt: gk - bramkarz
cb - srodkowy obronca
lb(lwb)/rb(rwb) - lewy/prawy obronca
cdm - srodkowy pomocnik defensywny
cm - srodkowy pomocnik
cam - srodkowy ofensywny pomocnik
st - napastnik
lm/lw/lf - lewa pomoc/lewy skrzydlowy
rm/rw/rf - tak jak wyzej tylko prawa strona