Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie. Czeka mnie służba przygotowawcza, trwa ona miesiąc. Problem, jeżeli można to tak ująć, jest taki że uczę się zaocznie. Pytałem się w WKU czy to w jakimś stopniu koliduje ze sobą to usłyszałem "nie ma problemuuuu". Ale mi się wydaje że problem jest, bo jak mnie wywiozą na drugi koniec Polski to trochę mi tych zajęć jednak przepadnie, a w takim razie to mogę #!$%@?ć to wojsko, szkoła jest dla mnie najważniejsza.
Myślałem też żeby pójść do WOTu, ale to też raczej średnio będzie ze sobą grało. No chyba że się mylę. Mógłby mi to ktoś rozjaśnić, bo te #!$%@? z WKU nic nie chcą powiedzieć byle do wagonu #!$%@?ć i nara ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wojsko #wojskopolskie #armia #pytanie
  • 5
@kubson733: wydaję mi się że najlepszym sposobem będzie abyś miał przy sobie jakiś papier od szkoły że się uczysz i w jaki terminach masz wykłady. Może będzie jakaś możliwość napisana wniosku do przełożonego o przepustkę na ten czas. A gdy będziesz miał jakąś podkładkę to zawsze lepiej jest to rozpatrywane.
Ja akurat odbywałem unitarkę przed wstąpieniem na uczelnie wojskową i były osoby które np. Miały ślub kogoś w rodzinie i w
@Merc99 to by było spoko wyjście, ale gdyby w miarę blisko by mi wyznaczyli jednostkę do odbycia służby, a jechać pół Polski specjalnie na weekend, a potem znowu wracać, jest to jednak trochę bez sensu. Nie wiem jak teraz przydzielają jednostki, ale pewnie wyjebią mnie gdzieś dalej.
@kubson733: Ciężko mi powiedzieć, ale chyba aż tak źle nie jest. Mam w pokoju znajomego który przyszedł do nas odbywając wcześniej przygotowawczą to wieczorem się go spytam czy daleko był od domu, jak nie zapomnę to dam ci znać jak to u niego wyglądało. Bo teraz jestem na przepustce w domu i nie ma go na FB.