Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Hej… nie chce od razu osądzać Natki i Nany za reklamowanie scamow, ponieważ nie jestem pewna czy ta firma jest w 100 procentach legit, ale zostawiam to tu, bo może ktoś tu siedzi z watahy i lubi takie rzeczy weryfikować. Otoz Nana wczoraj na insta reklamowała biżuterię od @butik_bizu i dzisiaj Natka nagrała instastory, ze widziała u Nany super biżuterię wczoraj i dzisiaj ja zamowila, po czym dodała #wspolpraca (tu juz mi się zapaliła czerwona lampa bo nie sadze, ze podpisała umowę przez noc, ale juz nic mnie na tym świecie nie zdziwi XD). I później zaczęłam obczajac ten sklep i zauważyłam, ze sprzedają jakieś badziewne zegarki i inna biżuterię (za małe pieniądze, ale still, wydac 50 ziko za badziew to i tak gruba przesada). Weszłam sobie na AliExpress i w sumie jest milion bardzo podobnych zegarków, natomiast zegarka 1:1 nie znalazłam, wiec tez od razu nie chce mówić ze ta firma je stamtąd sprowadza. Na tarczy zegarka z @butik_bizu jest logo firmy , która je produkuje-KURREN. Po wpisaniu tej nazwy w Google, wyskakuje inna marka pisana przez c i również jest to marka zegarków. Po prostu coś mi tu śmierdzi i jak ktoś by chciał się pobawić w detektywa to myśle, ze mogą wyjść ciekawe rezultaty
kutazia - #hotelparadise Hej… nie chce od razu osądzać Natki i Nany za reklamowanie s...

źródło: comment_1634402468rFbuHBNM0BhNu3081ZyEBI.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Lolek1011: @eklektyczny: rozumiem, ze dla was normalne jest to, ze ktoś znany reklamuje kogoś, kto kupuje coś od chińczyka, ogólnodostępne za 1 zł i sprzedaje za 500 zł? Ja rozumiem ze tak działa rynek, ale jednak istnieją jakieś granice. A szczególnie przy kryptoreklamowaniu.
  • Odpowiedz
@mario84pl: była mowa o 50 zł a nie 500 a to znaczna różnica. Nie mówię że to jest normalne czy w porządku ale nie jest to scam jeśli firma dostarcza produkt i nie okłamuje klienta co do jego cech. A jeśli chodzi o osoby to reklamujace to świadczy tylko o nich.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Napisałem 500 przy cenie wyjściowej 1. Te zegarki pewnie są po 30 gr. Jezeli chodzi o sama definicje scamu, to potocznie się właśnie mówi o takich praktykach. Porównać gowniany produkt, do produktu premium, gdzie owy produkt tylko z wyglądu przypomina ten premium i wmawiać wszystkim, ze to jest tak samo dobre, tylko bez loga. Ale ok, ja rozumiem wolny rynek, i jako świadomy klient zweryfikuje przed zakupem. Ale ile jest
  • Odpowiedz