Wpis z mikrobloga

@vyvazani

Ja nie mogę pojąc jak niektórzy celowo się rozmnażają skazując nowe istoty na życie w tym głównie i doświadczanie cierpienia. Robiąc to bezrefleksyjnie i nie zdając sobie sprawy, że tako naprawdę zmuszając nowa istotę do życia (i jednocześnie chorób, niedołężności i śmierci), a wszystko to na podstawie zwykłego rozmnażania się organizmów żywych. Chociaż jakby popatrzeć na takie osobniki jak na zwierzęta właśnie... To wiele wyjaśnia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@kopawdupeswiniom: a moze te osoby nie mialy gownianego zycia i czemu maja sadzic ze dziecko takie bedzie mialo? Jesli chodzi o mnie to dlugo odwlekalam ta decyzje z mezem. Oboje jestesmy po trzydziestce, mamy swoje mieszkanie bez kredytu, oboje pracujemy. Przygotowalismy sie na dziecko i byla to swiadomo decyzja. Jesli ktos dzieci nie chce to jego wybor, tak samo jesli ktos je chce, nie mowie tu o patoli rozmnazajacej sie jak
@vyvazani

mialy gownianego zycia i maja sadzic ze dziecko takie bedzie mialo?


W pewnym momencie na pewno będzie takie miało, a jest cała masa potencjalnych innych zagrożeń.

mamy swoje mieszkanie bez kredytu


Większość samodzielnych młodych ludzi nie zarabia tyle żeby na 30stkę kupić sobie mieszkanie za gotówkę.

Przygotowalismy sie na dziecko i byla to swiadomo decyzja.


Jaki były motywy tej decyzji?? W jaki sposób się przygotowaliście?

Dziecko to duza odpowiedzialnosc i trzeba