Wpis z mikrobloga

@roztentegowywacz: Za bardzo nie pomogę chyba, bo w sumie nie wiem do końca też gdzie szukać, to co znalazłem to z głupa w google wpisałem "pump station design manual flygt". Na moim kierunku (inżynieria chemiczna) zatrzymałem się na doborze pompy lub współpracy układów pompowych z siecią, ale bez żadnych już dogłębniejszych wytycznych co do ścisłego projektowania, więc cóż... mogę tylko życzyć powodzenia :P.
  • Odpowiedz
@roztentegowywacz: nie no powaznie ci mordo mowie, jakbym mial wybrac kierunek na pwr od nowa to bym poszedl albo na teleinformatyke, albo AiR cokolwiek byle nie to. Studia trudne, wykladowcy dramat, projekty ciezkie, ktore w zasadzie tez z rzeczywistoscia nie maja nic wspolnego, no ale sam zobaczysz ij tak macie farta ze umwiś prowadzi jakas baba teraz, za moich czasow to łuźniak był to na 3 semestrze odpierdałał 3/4 roku xD
  • Odpowiedz
@roztentegowywacz: no troche i to i to, po tych studiach tak na prawde dopiero zaczynasz nauke, na start w biurze projektowym dostaniesz minimalna, bo po co maja placic mgr inz hajs skoro musza go wszystkiego uczyc? Na budoiwe troche lepiej, ale wiadomo to budowa, wiecej czasu trzeba spedzic i praca nie dla kazdego moze byc przyjemna sie ze #!$%@? uganiac i z wszystkimi firmami gadać, a czy kadra #!$%@?? hmm na
  • Odpowiedz