Wpis z mikrobloga

@Garztam spróbowałem wszystkiego, przenosłem oba pliki, przeniosłem tylko xdata.ras, tylko xpolish.ras, zmieniałem nazwę na xenglish.ras i próbowałem z i bez xdata, ale cały czas #!$%@? przy logu remedy. Przy okazji to mam wersję z aptoide bo na sklepie play niedostępna, i pliki dodaje w android/data/com.rockstar.maxpayne/files/MaxPayne.
Właśnie miałem to przerzucić kiedyś na hosting, bo widziałem, że tylko na chomikuj jest. I to mimo że nie grałem nigdy w wersję na Androida. Zdążyłem to nawet usunąć. Pobrałem jeszcze raz.

@KazdaNazwaJestZajeta:
yandex.com/d/zwjiJkSH2aOMJw

Dorzucona jest szczegółowa instrukcja z innego chomika. Jak zadziała, podaj mi wersję aplikacji, lub czy to najnowsza ze Store. Ale może jest kompatybilna ze wszystkimi. Jeśli nadal coś nie będzie działać, znajdź wersję 1.1 gry. Daj znać
@deton24: Jak teraz grałem z tym spolszczeniem to chcę je trochę zmodyfikować bo brakuje paru dialogów po polsku np. jeden z przeciwników jak widzi Maksa to czasem gada po angielsku, a jak Max zestrzeli alarm w banku to zamiast "dziękuje bardzo" mówi "thank you", ale nie wiem modyfikować pliki z dzwiękiem więc słabo troche.