Wpis z mikrobloga

Nigdy więcej nie kupię nic od xiaomi. Kupiłem poco x3 pro i jedyne co wymagałem to, żeby po prostu chodził jak poprzednie telefony, które wymieniałem co około 5 lat huawei p8 lite, sony ericson live with walkman.

Tymczasem mam ghoust touching i telefon w randomowych momentach klika sobie po ekranie jak opętany i nic nie da się zrobić poza zablokowaniem i odblokowaniem. Jakby mi się to zrobiło przed 2 tygodniami użytkowania to bym zwrócił. Nie obchodzi mnie to czy to wina miui, ekranu dla mnie to jest niedopuszczalne, żeby taki cyrk był w tele za 1300 zł(wtedy za niego tyle dałem nie bez powodu są teraz promocję na niego).

Drugi problem to albo problem z odświeżaniem przy 120hz(za który zapłaciłem więc będę z niego korzystał) albo wydajnością miui po prostu tele w trakcie grania czasami traci płynność i widać spadek fps. Oczywiście nie jest to throtling bo dzieję się to nawet gdy tele jest chłodny.

#xiaomi #telefony #smartfon #miui #poco #pocophone #pocox3
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tymczasem mam ghoust touching i telefon w randomowych momentach klika sobie po ekranie jak opętany i nic nie da się zrobić poza zablokowaniem i odblokowaniem.


@Drago380: czy przypadkiem nie trzymasz go w jakimś gówno-case protektorze? xD
  • Odpowiedz
@CzajkaRuchajka: Nie wiem czy to przejdzie bo ekran świruję raz na 2-3 tygodnie.
@alegoraco: Nie po to kupuję smartfon, żeby instalować custom romy tym bardziej, że one mają wady i zazwyczaj coś nie działa. Wiem bo miałem na tym huawei lineage i zaczął mi yt klatkować nigdy więcej customów xD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alegoraco: ale jakie opinie? Większość jest zadowolona. A że wadliwe egzemplarze się trafiają to inna sprawa. Ja tam sobie chwalę ten telefon jak na razie. Od kwietnia działa dobrze nie licząc pierwszego dnia gdzie ekran dziwnie chodził, ale po ustawieniach fabrycznych się unormowało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drago380: ja już kilka lat temu stwierdziłem że xiaomi to syf jeszcze jak były oficjalne niedostępne w Polsce. Myślałem że za te kilka lat się ogarnęli a tu wszędzie czytam że jeszcze większe dziadostwa niż wtedy.
  • Odpowiedz
@Ramone: No widzisz sam się przekonałeś, że coś jest nie tak. Pewnie cię to nie rusza bo ci się ten ekran nie zepsuł jeszcze na jakimś portalu społecznościowym, albo nie zadzwonił pod 112. Miałem już kilka smartfonów poza tymi w temacie i nigdy nie miałem problemu z ekranem. Nie koniecznie musi to być wadliwy egzemplarz a problem z miui bo mam 12.5. Poza tym poczytaj sobie, że to jest duży
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drago380: wiadomo jak jest 120hz to ma działać i tyle, szkoda że 2 tygodnie minęły bo wystarczyło by zwrócić, a gdzie go kupowałeś bo chyba w rtv i komputronik do miesiąca przyjmują zwroty jak jesteś gdzieś tam u nich zapisany.
  • Odpowiedz
@Turtle1380: Ło stary parę miechów temu w mediaexpert. Normalnie byłem zadowolony bo chodził jak złoto i nawet #!$%@? aparat mi nie przeszkadzał bo wcześniej już o tym czytałem. Tak to nie jest zły tel i może zmienię opinie jeśli to naprawią w nowszej wersji miui w co wątpie. Zobaczymy.
  • Odpowiedz
@Drago380: Czyli nie kupisz nigdy nic od Xiaomi bo trafił Ci się pechowy smartfon? a słyszałeś o wadliwych wersjach? i o takim czymś jak gwarancja/zwrot?
Jak trafisz na dobry produkt danej firmy to wtedy będziesz zawsze kupować ich produkty czy jednak może się zmienić że nie?
Ocenianie całej firmy i wszystkich produktów po kilku pechowych przypadkach (a co dopiero jednym) nie wróży nic dobrego.
  • Odpowiedz