Wpis z mikrobloga

Wróciłem myślami do szkoły i lektur szkolnych i boże jak ja tego syfu nienawidziłem, chyba bardziej od samych polonistek, każda pojedyncza lektura o #spermiarzalert główny bohater to zawsze #cuckold nie pamiętam tytułów i imion ale ten od Łęckiej co się z kuzynem błe błe robiła, ten od farmy co mu syn i pół wsi żonke peklowało, a już przesada była w tej co sam kukold zaprosił chłopa do domu by mu pod dachem żonke robił. Albo te młode wenery konrady, inne kordiany i w sumie podobny motyw był ze Stachurskim od Łęckiej. To przecież historie wyciągnięte z wattpada, czy innych zmierzchów, gdzie chad #!$%@? się w tej jedynej i nie zwraca uwagi na pozostałe, bo powiedzmy sobie szczerze to byli chady lub oskarki z powodzeniem i kasą, ale upatrzyli sobie tą jedną z którą zamieli dwa słowa, zazwyczaj ma ich w dupie lub w ogóle ma już chłopa. I oczywiście typ chce popełnić magika tylko, że na wattpadzie w ostatniej chwili przybiegłaby różowa na ratunek. Wyjątkiem jest Kordian, ale on jest w ogóle wybitną jednostką pobłogosławioną wybitnym dodatkowym chromosomem, że pamiętam jak to czytałem to każda scena była tak absurdalna i głupia, że wyobrażałem je sobie jakby to był sitcom lub film z Leslie Nielsenem pokroju "straszny film". Przypomniał mi się teraz jedzcze jeden cuckold ten od zbrodni ikara co tłumaczył swoje #!$%@? tym, że jest sigma male no xD, a do tego zakochał się w literalnej kur"". A najgorsze jest to, że jest to pisane przez facetów. Pamiętam, że facetka mówiła o tym, źe pisarze wzywali do powstań i walki w takich dzidach na przykład. Fajnie wzywali siedząc jednocześnie bezpiecznie i wygodnie na emigracji. Pierwsi do gadania pierwsi do #!$%@?. Coś mi to przypomina, ale rumunia to inny kierunek xD.

Ja sie potem nie dziwie, że żyjemy w takim kukoldstanie jak cukolstwo jest wpisane w edukacje. A śmieszniejsi są jeszcze autyści fani lektur szkolnych, co mówią jakie to nie są wybitne dzieła, ponadczasowe, jak bardzo czytanie rozwija, jak można się utożsamić z bohaterem "książki na śmietniku widziałam chlip chlip dajcie smutną muzyke" " oh polacy nie czytają" nie czytają, bo od wczesnych lat tworzy im się w mózgu relacje książka = gówno. A gdyby te literackie "dzieła" wyszły teraz to tylko na wattpadzie i tam by zdechły, a jak by wyszły do dalszych odbiorców to jedynie w formie mema lub pasty.
#cuckold #lektura #lekturyszkolne #szkola #spermiarzalert #spermiarz #takaprawda #ksiazki #simp
P.....r - Wróciłem myślami do szkoły i lektur szkolnych i boże jak ja tego syfu niena...

źródło: comment_1634340767PD4a7FUW4FPSAqN6M4d3Hb.jpg

Pobierz
  • 2