Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Dodałem komentarz do filmu Machaja i chociaż nikogo nie obraziłem Machaj skasował mój wpis. Wypowiedziałem się na temat Pana Machaja, który w dzisiejszej produkcji w jadłodajni na tle fototapety z Angkoru widocznego z lotu Gapy stwierdził, że do Angkoru nie jadą bo już tam był i wszystkie świątynie widział. Trochę mnie to zaciekawiło bo byłem w samym tylko Angkorze dwukrotnie za każdym razem kupując karnet 3 dniowy i widziałem może ciut więcej niż połowę świątyń położonych w tym kompleksie. Po obejrzeniu filmu ktoś kto Angkor zna (ba nie musiałem oglądać całego bo widząc bilet jednodniowy za 37$ byłem w 100 procentach przekonany, że nie ma szans żeby obejrzeć wszystkich obiektów) od razu się zorientuje, że te "wszystkie obiekty" to nawet nie wszystkie miejsca z najbardziej podstawowego programu odwiedzania tych świątyń czyli Small Circle. Jak widać Machaja prawda bardzo boli.

Rozbawiła mnie wypowiedź Gapy, który wypalił, że bywał w Siem Reap i Angkorze za czasów jego świetności (tak dla przypomnienia świetność Angkoru przypada na XII wiek) więc zastanawiam jak bardzo dzisiaj pomylił leki.
  • 3