Wpis z mikrobloga

A #!$%@? taką grę. Od samego początku obrona ma lag mózgu i zostawia na środku autostradę dla przeciwnika. W drugą stronę oczywiście zaraz przy mnie jest 5 przeciwników którzy odbierają a moi się patrzą. Wypróbowałem już wszystkie formacje,taktyki,wytyczne i nic nie pomaga. Mój bramkarz kto by nim nie byl to już lepiej powiesić zużyta gumę a przeciwnika bramkarz to #!$%@? #!$%@? Spiderman. W ataku stoją jak kołki a u przeciwnika oczywiście przy ataku wszyscy ruszają. Werner i auba cały czas obiegani przez jakieś kołki z 50 tempa. Każdy mój zawodnik zawsze jest wolniejszy. Podania zawsze idą w przeciwnika.Patch oczywiście nie poprawił finezji bo jak wchodziły tak wchodzą ale wprowadził lage do przodu i na palę po skosie wchodzi 95 % strzałów. Jeden dzień działało wszystko normalnie i człowiek zdobył tą 6 ligę ale jak ma działać jeden dzień w miesiącu to mam wywalone na takie granie.
#fifa22 #fifa
  • 3
@Scorpion9879 ja gram 4-4-2 + presing po utracie piłki. Też testowałem dużo i chyba wszystko i tak najlepiej mi się gra. Co prawda dalej jest dużo "wylewów" w obronie, ale nie tyle co wcześniej. Wy jakie formacje wolicie?