Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#allegro wzywa na komisariat za nic. Za transakcje z przed wielu lat do której nie doszło, sprzedawca zwrócił kasę. Teraz dostaje wezwanie na policję latam stresuje załatwiam bo allegro podało moje dane jako klienta poszkodowanego? Czy tak wolno ludzi bez sensu szarpać i stresować? Nie podchodzi to pod jakiś paragraf? Odechciewa się zakupów jak wiem, że tego typu akcje mogą być... Działasz uczciwie myślisz, że jesteś ok, policja nigdy nic od ciebie nie będzie chcieć a potem dostajesz wezwanie na komisariat w sprawie oszustwa bez podania informacji czy jako świadek podejrzany i o co chodzi... A chodzi dosłownie o nic, nie wysłał facet towaru, zgłosiłem to więc zwrócił kasę... Ile razy tak miałem... I teraz mogę liczyć że to normalne aby za takie coś na policję wzywać?
Nie ma na to jakiegoś paragrafu że bezzasadne szarpanie człowieka i tracenie czasu policji? Co na to allegro?

Czuję się jak idiotą że jako kupujący powierzam swoje dane, żałuję lepiej kupować anonimowo na paczkomat to przynajmniej nie będą was bezsensownej szarpać
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zc@2wykopki1kubek: no potem wyjaśniaj rodzinie sąsiadom po co ciebie policja wzywa w miejscu gdzie mieszkales lata temu i jeździj na komisariat do innego miasta... #!$%@?, za tracisz czas, stres bo inne sprawy trzeba zawalić bo policja wzywa... A potem heheszki na wykopie bo to przecież dla piwniczaka co mieszka z rodzicami fajna przygoda i żaden problem, urozmaicenie w życiu nie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UFC_Jest_W_Dupie: tylko że po co przesłuchać po 10 latach za przedmiot o wartości 15.99 przecież nikt normalny tego nie pamięta. Mają dokumentację od allegro to po jakiego ch. Ludzi męczyć, gdzie tu sens gdzie logika?
dlatego chyba trzeba ostrzegać że takie rzeczy na allegro...
Co na to @allegro_pl ? Dlaczego w.tym uczestniczycie? Może jakiś program rekompensat dla bezsensownie wzywanych albo podwójnie poszkodowanych raz że na allegro a potem straceniem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UFC_Jest_W_Dupie: ciekawe podejście. Myślisz że jest taka alternatywa? Nie wydaje mi się. Zdecydowanie można gościa złapać bez robienia takiego cyrku, a wzywanie ludzi w takiej sprawie jest mniej sensownie bo nikt nic nie pamięta i 10tys ludzi ma chodzić zeznania składać aby biedne allegro nie musiało marnować swojego działu prawnego na chodzenie po sądach tak?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UFC_Jest_W_Dupie: jak łamać? Wzywać tych co ma sens i takie dane przekazywać policji po prostu, umożliwić zakupy anonimowe dla sprzedawcy i policji a dopiero w dacie problemów możliwość podawanie wiecej danych... Po jakiego maka być w bazie prawdziwie dane jak ktoś sobie kupuje kabelek USB. Jakoś jak idziesz do sklepu nie musisz podawać kompletu swoich danych także walnie się do tego przyklada aby męczyć ludzi. Ciebie chyba takie cuda nie
  • Odpowiedz